Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

Komentāri

Zemgales pilsētā šogad uzstādītas aptuveni 30 Ziemassvētku instalācijas, no kurām viena izraisījusi sabiedrības sašutumu.

Bez Tabu jau pērnajos Ziemassvētkos viesojās Dobelē, kur pilsētas centrālajā laukumā uzstādīja plastmasas egli. Šogad pilsētas būvvaldes vadītājs atkal nolēmis iedzīvotājus pamatīgi pārsteigt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dobeles pašvaldības ēkai piemontēta sienā ietriekušās raķetes butaforija, kas iedzīvotājiem raisa nepatīkamas asociācijas.

Diāna, instalācijā saredz traģēdiju

Man patīk sniegavīri, bet nepatīk raķete, kas ietriekusies. Rodas asociācija ar 11. septembri.

Viens no idejas autoriem Dobeles būvvaldes vadītājs Jānis Kukša norāda, ka šā gada sniegavīru saieta tematika ir astronautika. Kosmosa kuģis nesekmīgi centies nolaisties, kā rezultātā ietriecies pašvaldības ēkā.

Bez Tabu izdodas noskaidrot, ka raķete ietriekusies vietā, kur aiz sienas strādā pilsētas grāmatveži.

Jānis Kukša, Dobeles būvvaldes vadītājs

Tā ir tikai vīzija. Sienas otrā pusē nav redzams raķetes otrs gals. Varu nomierināt, ka lidojums beidzies veiksmīgi – astronauts traušas ārā no sienas, nav ne pilītes asiņu, arī ar ēku viss ir kārtībā.

Instalāciju izmaksas, atkarībā no to sarežģītības, svārstās no 800 līdz 1600 eiro.

Foto

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl