Divi bēgļi, kuri tika iekārtoti darbā, darbu pameta, atklāj NVA

4 komentāri

2016. gadā Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) reģistrētas 33 personas ar bēgļa vai alternatīvās personas statusu. Tad, kad persona saņem šo statusu, viņa arī saņem valstī noteikto pabalsta apmēru. Šobrīd to saņem 18 personas, tā šorīt LNT raidījumā ”900 sekundes” atzina NVA direktore Evita Simsone. 

Patvēruma meklētājiem vislielāko problēmu sagādā valodas prasmes. Simsone arī piebilda, ka darba devēju attieksme pret bēgļu pieņemšanu darbā ir dažāda; ir darba devēji, kuri labprāt nodarbina patvēruma meklētājus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pagaidām ir divi patvēruma meklētāji, kuri tika iekārtoti darbā.

”Pirmais gadījums, kad mēs pielikām lielas pūles, atradām darbu lielveikalā, kur cilvēks strādāja par palīgstrādnieku. Vēl viena persona tika iekārtota darbā šūšanas cehā, bet diemžēl, iepazīstoties ar darba apstākļiem, persona saprata, ka tas īsti nav viņai pa spēkam,” atklāja Simsone.

Video

TOP komentāri

 • Kainšvainlībtdihs
  0 0 0

  Kainšvainlībtdihs

  Pēc būtības, par tādiem cipariem kā LV pat nekvalitatīvu dabaspēku nedabūt, bet tas tā, out of topic. Bet pa tēmu, velkomisti, un politkorektie, pabakstiet vēl ar pirkstu, salīdzinot mūsējos, kas devās bēgļu gaitās ww2 laikā utt, ar šitiem pabirām. Cik jums vēl pierādījumus vajag, lai savā tūlbajā paurī saprastu, kas ir kas? Vajag izvarošanas, piekaušanas, vai pat teror aktus arī pie mums? Vai tiešām cilvēkam pašam jācieš lai kļūtu gudrāks? No citu kļūdām mācīties nemākiet?
 • Linda
  0 0 0

  Linda

  Lai tev butu mieriga sirds-vini ne par kadu algu negrib stradat!
  Vini un darbs...ir divi nesavienojami jedzieni....
 • gunis
  0 0 0

  gunis

  Kurš tad te tik ļoti cerēja,ka būs lēts,kvalitatīvs darba spēks.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl