Komentāri
Divās dienās uz Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku pasākumiem nopirktas 29 500 biļetes
FOTO: LETA

Pirmajās divās biļešu tirdzniecības dienās nopirktas 29500 biļetes uz visiem Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku pasākumiem. Kopumā 23. un 24. maijā tika nopirkti un telefoniski norezervēti 65% no publiskā tirdzniecībā pieejamām biļetēm.

Šobrīd ir pieejamas biļetes uz šādiem Svētku notikumiem – Noslēguma koncertu Manā dziesmā tu… (12. jūlijā plkst. 19.00) un tā ģenerālmēģinājumu (11. jūlijā plkst. 11.00), pūtēju orķestra koncertu Taures sauc (9. jūlijā plkst. 19.00) un tā ģenerālmēģinājumu (9. jūlijā plkst. 15.00), folkloras konkursu uzvarētāju koncertu Gudru ņēmu padomiņu (9. jūlijā plkst. 19.00), tautas mūzikas koncertu Lai balstiņis tālu skan! (8. jūlijā plkst. 18.00), bērnu un jauniešu simfonisko orķestru koncertu Tūkstošbalsu simfonija (6. jūlijā plkst. 19.00) un mūsdienu deju lielkoncerta Te mēs es@m ģenerālmēģinājumu 6. jūlijā plkst. 17.00.

Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki ir lielākie Latvijas bērnu un jauniešu kultūras un mākslas svētki, kas notiek reizi piecos gados.

XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki norisināsies Rīgā no 6. jūlija līdz 12. jūlijam, tajos piedalīsies ap 37 000 dalībnieku. XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkus rīko Valsts izglītības satura centrs, atbalsta lieldraugi Swedbank un Kārums, kā arī atbalstītāji Latvijas Mobilais Telefons (LMT), Latvijas Valsts meži, Valsts kultūrkapitāla fonds, Statoil un Moller Auto lidosta.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl