Komentāri

TV3 Ziņas sadarbībā ar pētnieciskās žurnālistikas centru Re:Baltica organizē tiešsaistes diskusiju, kāda būs Latvijas demogrāfiskā situācija pēc desmit gadiem. Diskusija noslēdz sižetu sēriju ”Nākotnes latvieši”.

Šobrīd tiek prognozēts, ka 2030. gadā gandrīz puse iedzīvotāju būs vecāki par 50 gadiem, bet strādājošo būs par 20% mazāk. Latviju gaida politiska izšķiršanās, kāda tā vēlas būt. Vai Latvija kļūs aizvien vecāka un klusāka, vai arī gluži pretēji jaunāka, bet ar daudziem viesstrādniekiem?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par situāciju šobrīd un kādi scenāriji Latviju var sagaidīt skaties diskusijā ”Nākotnes latvieši” 31. oktobrī plkst. 16.00.

Diskusijas dalībnieki

Arvils Ašeradens, ekonomikas ministrs (Vienotība)

Jānis Iesalnieks (Nacionālā apvienība)

Mārtiņš Kazāks, Swedbank ekonomists,

Maksims Jegorovs, Accenture Latvia vadītājs

Zane Vārpiņa, demogrāfe un SSE Riga asociētā profesore

Sanita Jemberga, Re:Baltica redaktore un izpilddirektore

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl