“Discovery Inc.” un “TV3 Group” uzsāks sadarbību “discovery+” demonstrēšanā visā Baltijā

1 komentārs
“Discovery Inc.” un “TV3 Group” uzsāks sadarbību “discovery+” demonstrēšanā visā Baltijā
PUBLICITĀTES FOTO

Baltijā vadošā mediju grupa “TV3 Group” un “Discovery Inc.” ceturtdien, 20.maijā, paziņojusi par sadarbības uzsākšanu ar globālo dokumentālo izklaides servisu “discovery+”, paredzot integrēt unikālu “discovery+” saturu nākamās paaudzes televīzijas “Go3” piedāvājumā, kas būs pieejams visā Baltijas reģionā, informēja “Go3” pārstāvji.

Tagad “Go3” lietotāji varēs baudīt plašu video saturu pēc pieprasījuma tādos pasaulē zināmos kanālos, kā piemēram, “Discovery Channel”, “TLC” un “Eurosport”.

Televīzijā “Go3 discovery+” abonentiem kanālā “Eurosport” būs iespēja sekot līdzi pasaules svarīgākajiem notikumiem sportā, tostarp Tokijas olimpiskajām spēlēm, “Australian Open”, “French Open” un “US Open Grand Slam” tenisa turnīriem, kā arī riteņbraukšanas sacensību “Grand Tour” visiem posmiem, ietverot arī leģendāro “Tour de France” velobraucienu. Papildus Eurosport kanālu saturam, “Go3 discovery+” abonenti iegūs pieeju vairāk nekā 50 tiešraižu kanāliem, kuros tiks pārraidītas Olimpisko spēļu tiešraides.

“discovery+” pie “Go3” apvienos “Discovery” dokumentālo filmu, izklaides un sporta piedāvājumu, kas ļaus izbaudīt šovus, varoņus un pasaules klases sporta notikumus paša izvēlētā vietā un laikā.

“Go3” piedāvājumu papildinās tādi šovi un dokumentālā satura programmas kā “Naked” un “Afraid”, “90 Days Fiancée”, “Deadliest Catch”, “Gold Rush”, “Say Yes to the Dress”, kā arī “discovery+” oriģinālsaturs “Donald Trump: A Faking It Special”, “Super Soul – Oprah”, “Francesco”, “Lady Gucci”, “What Killed Maradona”, “The Vaccine Conquering Covid”, “Amy Schumer Learns to Cook: Uncensored,Estonia”.

“Discovery Inc.” vecākais viceprezidents un Centrālā un Austrumeiropas, Tuvo Austrumu, Āfrikas un Krievijas reģionu ģenerāldirektors Džeimijs Kuks

“Discovery vienmēr meklē īstos partnerus, lai palielinātu izaugsmi visā pasaulē, un tāds ir arī TV3 Group. discovery+ citu straumēšanas pakalpojumu spēlētāju vidū izceļas ar plašu dokumentālā izklaides un sporta satura piedāvājumu. Tāpēc mūsu produkts būs lielisks papildinājums esošajam Go3 piedāvājumam. Apvienojot labāko, ko “Discovery” var piedāvāt – ikoniskus pasaules zīmolus, plašu sadarbības tīklu un zināšanas, ar TV3 Group vietējā tirgus un satura ekspertīzi, mēs esam priecīgi uzsākt sadarbību, kas sniegs iespēju vēl plašākam lokam baudīt jau pasaulē iemīļotu saturu.”

“Ir ļoti aizraujoši sākt šo sadarbību, kas mums ļaus piedāvāt “discovery+” visā Baltijā. Kopā mēs saviem skatītājiem spēsim piedāvāt unikālu saturu, kuru piedāvā visā pasaulē atzītie un iemīlētie “Discovery” un “Eurosport” zīmoli. Vadošās nākamās paaudzes televīzijas Go3 skatītājiem būs iespēja baudīt un izpētīt discovery+ saturu bez papildus samaksas līdz pat 20. jūlijam. Kopā mēs apvienojam pasaulē labākos dokumentālos stāstus un sporta notikumus ar mūsu unikālo lietotāju pieredzi,” uzsvēra mediju grupas “TV3 Group” vadītājs Baltijā Kristians Antings.

“Discovery” NEE & Turcijas izplatīšanas un biznesa attīstības direktore Jekaterina Mihajloviča

“Man ir patiess prieks par “discovery+” un “Go3” jauno sadarbību. Kopš pagājušā gada decembra kopā ar sadarbības partneriem mēs esam sākuši piedāvāt “discovery+” šajā reģionā, un šis ir turpinājums ceļā uz spēcīgu digitālo klātbūtni.”

“discovery+” ir dokumentālā un reālās dzīves satura videostraumēšanas platforma, visu laiku lielākais satura piedāvātājs no paša darbības sākuma, sniedzot plašu ekskluzīvu, oriģinālu sēriju klāstu populārās, aizraujošās jomās, kurās “Discovery’ zīmoliem ir līderpozīcijas visā pasaulē, tostarp tādās jomās kā dzīvesveids un attiecības; mājas un ēst gatavošana, noziegumi. paranormālā pasaule, piedzīvojumi un vēsture, kā arī zinātne, tehnoloģiju pasaule un vide, kā arī liels klāsts ar augstākās kvalitātes dokumentālo filmu saturu.

“Discovery, Inc.” ir pasaulē vadošais dokumentālās izklaides satura veidotājs, kas aizrautīgajai auditorijai visā pasaulē piedāvā saturu, kas iedvesmo, informē un izklaidē. “Discovery” katru gadu nodrošina vairāk nekā 8000 stundu oriģinālo programmu un ir līderis šajā pasaulē iemīļotajā satura žanrā. “Discovery” ir pieejams 220 valstīs un teritorijās, gandrīz 50 valodās. “Discovery” ir platformu novators, kas sasniedz skatītājus visos ekrānos, ieskaitot “TV Everywhere” un dažādas GO lietotnēs; tādos tieši patērētājiem paredzētos straumēšanas pakalpojumu sniedzējos, kā piemēram, “discovery+”, “Food Network Kitchen” un “MotorTrend”, piedāvājot “Group Nine Media” veidoto digitālo un sociālo saturu, kopā ar “BBC” veidoto ievērojamo dabas, vēstures un dokumentālo saturu; un stratēģiska partnerībā ar “PGA TOUR” veidoto starptautisko golfa mājvietu.

“Discovery” piedāvā tādus zīmolus kā “Discovery Channel”, “HGTV”, “Food Network”, “TLC”, “Investigation Discovery”, “Travel Channel”, “MotorTrend”, “Animal Planet”, “Science Channel” un drīzumā gaidāmo daudzplatformu “JV” un “Chip and Joanna Gaines”, “Magnolia Network”, kā arī “OWN: Oprah Winfrey Network ASV”, “Discovery Kids” Latīņamerikā un “Eurosport”, vadošo lokāli nozīmīgā, augstākās klases sporta satura nodrošinātāju, kas ir mājvieta Olimpiskajām spēlēm lielākajā daļā Eiropas.

“TV3 Group” ir vadošā mediju grupa Baltijā, kas ietilpst “Bite Group” sastāvā un pieder globālam aktīvu pārvaldīšanas uzņēmumam “Providence Equity Partners”. “TV3 Group” pārvalda vadošos komerciālos televīzijas kanālus visās trijās Baltijas valstīs, lielāko satelīta televīzijas operatoru un Baltijā populārāko video straumēšanas platformu (OTT), augstākās klases filmu un sporta kanālus, kā arī vadošās komerciālās radio stacijas.

“TV3 Group” ietilpst  adošie komerciālie televīzijas kanāli, tostarp “TV3”, “TV6”, “3+”, “TV3 Life”, ‘TV3 Mini”, “TV8”, “TV3 Sport Open”, kā arī nākamās paaudzes televīzija “Go3”, viens no vadošajiem Baltijas maksas televīzijas pakalpojumu sniedzējiem “Home 3”, Baltijā vadošie “premium” klases sporta un filmu kanāli, “Star FM”, “Radio Volna” un “Power Hit Radio”, lielākais video portāls “TV3 Play”, kā arī ziņu un izklaides kanāli – “Skaties.lv”, “Uudised.ee”, “Buduaar.ee and TV3.lt”.

Foto: PUBLICITĀTES FOTO

1 komentārs