Dienu pēc ievēlēšanas Bergmanis Jūrmalā ticies ar Šleseru, lai papildinātu zināšanas par Rīgas brīvostas darbību

8 komentāri
Dienu pēc ievēlēšanas Bergmanis Jūrmalā ticies ar Šleseru, lai papildinātu zināšanas par Rīgas brīvostas darbību
EDIJS PĀLENS, LETA / ZANE BITERE, LETA

Dienu pēc ievēlēšanas Rīgas brīvostas valdē Rīgas domes deputāts Sandris Bergmanis Jūrmalā ticies ar uzņēmēju Aināru Šleseru, lai papildinātu teorētiskās zināšanas par ostas darbību.

Bergmanis, kuru kāds TV3 Ziņu skatītājs trešdien pēcpusdienā bija pamanījis Jūrmalā, restorānā “Laivas” pusdienojot ar Šleseru, atzina, ka tikšanās notikusi pēc Šlesera iniciatīvas.

Bergmanis piekritis tikties, ņemot vērā, ka Šleseram piederošie uzņēmumi Rīgas brīvostā pārkrauj aptuveni trešo daļu kopējā kravu apjoma.

“Mēs parunājām par uzņēmējdarbību, jo es arī esmu uzņēmējs. Viņš nosauca man savus finanšu rādītājus, kas ir iespaidīgi. Viņš bija redzējis televīzijā ievēlēšanu, un viņš man pastāstīja daudz ko no teorijas viedokļa, kā osta darbojas,” uzsvēra Bergmanis.

Jāatgādina, ka opozīcija dienu iepriekš “Saskaņas” virzīto Bergmani pamatīgi izprašņāja par ostas darbību, taču viņš uz vairums jautājumiem atbildēt atteicās, neslēpjot, ka no ostas darbības neko daudz nesaprot.

Video: Bergmaņa iztaujāšana

Bergmanis atzina, ka par Šleseru, kuru savulaik dēvēja par vienu no Latvijas oligarhiem, radies pozitīvs iespaids, “kā par uzņēmēju, kurš var nest valstij nodokļu pienesumu”.

Bergmanis vairākkārt akcentēja, ka Šlesers nav viņa politiskais protežē un ar bijušo Rīgas vicemēru runājis pirmo reizi. Arī turpmāku atbalstu Šlesers neesot solījis.

8 komentāri