Komentāri
Diennakti garā lekciju ”maratonā” meklēs risinājumus Rīgas ielu applūšanas problēmai
FOTO: LETA

Diennakti garā lekciju un diskusiju maratonā zinātnieki un nozares eksperti meklēs risinājumus Rīgas ielu applūšanas problēmai.

Ar lekcijām par klimata izmaiņām un to ietekmi uz pilsētvidi ūdens savākšanas infrastruktūras problemātiku Rīgā un aktuālajām tendencēm ūdens apsaimniekošanā uzstāsies dažādu Latvijas augstskolu pētnieki un nozares profesionāļi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tiešsaistē notiks sazināšanās ar ūdens apsaimniekošanas ekspertiem Lietuvā, Zviedrijā, Nīderlandē un Austrālijā. Līdzīgi pasākumi vienlaikus notiks 36 valstīs visā pasaulē.

Tiek norādīts, ka, mainoties klimatam, palielinājies nokrišņu biežums un intensitāte, radot nopietnus izaicinājumus esošajai pilsētas lietus ūdeņu savākšanas infrastruktūrai.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl