Dienai pārceļoties uz jaunām telpām, tiks mainīts arī pieturvietas nosaukums

1 komentārs
Dienai pārceļoties uz jaunām telpām, tiks mainīts arī pieturvietas nosaukums
Foto: LETA

Pieturvietas nosaukums Laikraksts Diena drīzumā tiks mainīts, portālam Skaties.lv sacīja Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve Ilze Dišlere.

Rīgas Satiksmes departaments jau septembrī sācis skatīt jautājumu par to, ka varētu mainīt pieturvietas Laikraksts Diena nosaukumu. Tagad zināms, ka līdz 1. novembrim pietura savu nosaukumu saglabās, taču pēc tam tai tiks dots cits vārds, portāls Skaties.lv noskaidroja Rīgas domes Satiksmes departamentā.

Tur gan nevēlējās izpaust, kāds būs nākamais pieturvietas nosaukums, taču pašlaik departamentam ir padomā dažas versijas. Zināms, ka līdz šim neviens no tuvumā esošajiem uzņēmumiem nav izteicis vēlmi pieturvietas nosaukumu pārdēvēt savā vārdā. Līdz ar to tiks skatīta iespēja tai piedēvēt kādas tuvumā esošas ielas vai grāvja nosaukumu.

Tāpat Satiksmes departaments varētu izskatīt arī versiju, ka pieturas Laikraksts Diena nosaukums varētu tikt pārvietots uz kādu citu vietu, proti, turp, kur uzņēmums pārvāksies.

Iepriekš medijos izskanēja ziņas, ka Dienas mediji mainīs savu atrašanās vietu un no Mūkusalas ielas pārcelsies uz Andrejostu.

1 komentārs