Diāna – cieš no autiskā spektra traucējumiem! Iepazīsties ar “Eņģeļi pār Latviju” vēstnesi!

Pievienot komentāru

Gada sirsnīgākā labdarības akcija ”Eņģeļi pār Latviju” aicina palīdzēt smagi slimu bērnu ārstniecībai. Ar savu ziedojumu katrs no mums var kļūt par sargeņģeļi, dāvinot to, kas patiesi svarīgs – veselību un iespēju dzīvot pilnvērtīgi. Iepazīsties ar kampaņas vēstneses Diānas stāstu!

Akcijas ietvaros šogad Latvijas iedzīvotāji tiek aicināti dāvināt citiem to, kas ir patiesi svarīgs – veselību un iespēju dzīvot pilnvērtīgi smagi slimiem bērniem. Savus sargeņģeļus šogad gaida vairāki akcijas ”Eņģeļi pār Latviju” vēstneši.

Kā viena no tām – piecus gadus vecā Diāna, kura cieš no autiskā spektra traucējumiem. Diāna apmeklē īpašu ABA terapiju Lauvas Skolā, kur dzīvespriecīgā meitene mācās labāk izprast pasauli, iekļauties sabiedrībā un citas dzīvei nepieciešamas prasmes. Terapijai ir labi rezultāti, tāpēc Diānas vecāki cer, ka izdosies to turpināt arī nākamajā gadā, un Diāna apgūs runātprasmi, rakstītprasmi un citas iemaņas, lai veiksmīgi uzsāktu skolas gaitas kopā ar vienaudžiem.

Ziedot ir iespējams arī Bērnu slimnīcas fonda mājaslapā un, zvanot pa tālruni 90006486 (maksa par zvanu 1.42 eiro), tāpat arī veikalu tīkla ”Rimi Latvia” veikalos izvietotajās ziedojumu kastītēs vai iegādājoties īpašos akcijas produktus ar kuriem var iepazīties šeit.

Dāvini to, kas patiesi svarīgs!