DHL: Latvija būs transporta mezgls starp Ķīnu un Eiropu

Komentāri

Tuvāko triju gadu laikā Ķīna plāno būtiski palielināt transporta mezglu skaitu, īpašu nozīmi piešķirot dzelzceļam.

Šobrīd lielākā daļa preču pie patērētājiem Eiropā nonāk pa jūru. Dzelzceļš ļautu ceļā pavadīto laiku samazināt trīs reizes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pasaules otrā lielākā ekonomika Ķīna dara visu, lai kļūtu par pirmo. Ja līdz šim, vietējo zīmolu noiets galvenokārt bija valsts iekšienē, tiek gatavota augsne ekspansijai uz āru. Šonedēļ Rīgā uzturējās starptautiskā loģistikas uzņēmuma DHL vadītājs Ķīnā, kas vietu kopējā transporta ķēdē saredz arī Latvijai.

Visticamākais scenārijs, ka Latvija var pretendēt uz kravām, kas domātas Skandināvijas tirgum.

Stīvs Huans
“DHL Global Forwarding” vadītājs

Tuvākajā laikā Ķīnā tiks būvēts vairāk un vairāk tā saucamie HABI, transporta mezgli izejai uz Eiropu. Triju gadu laikā tie būs vairāk nekā 40 jauni mezgli tieši dzelzceļam. Līdz ar to, mums būs nepieciešami savi galamērķi Eiropā. Soli pa solim, mēs būsim arī šeit.

Jau vasarā starp “Latvijas dzelzceļu” un “DHL Global Forwarding” tika parakstīts memorands par turpmāko sadarbību. Ķīnas nodaļas vadītāja vizīte esot uztverama, kā apliecinājums reālai ieinteresētībai attīstīt pārvadājumus caur Latviju.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl