Devīte savā darbavietā sarīko satuvināšanās rotaļas

Komentāri

Seriāla UgunsGrēks zvaigzne, Valmieras Drāmas teātra aktrise Regīna Devīte šova Paķer līdzbraucējus komandu iepriecina ar pārģērbšanās un satuvināšanās spēli teātra aizskatuvē.

”Ļoti forša aktivitāte, tas arī zināmā mērā saliedēja mūsu mazo četrotni,” satuvināšanās rotaļu vērtē dzīves baudītājs Dāvis Vilcāns.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šoferīša Jāņa ekspedīcija izbauda Liepājas krāmu tirgus burvību, bet trakās draudzenes Zita un Solvita, atbrīvojušās no pēdējā vīrieša cilvēka, nonāk Rēzeknē, kur beidzot tiek pajāt ar zirgiem.

Kad visi nonākuši ceļamērķī, laiks atvadīties, tomēr šī, kā jaušams, nav pēdējā ceļabiedru tikšanās, jo daži izveidojuši tik lielisku kontaktu, ka nolemj tikties vēl kādreiz.

Vairāk skaties video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl