Desmitiem suņu pazūd svētku uguņošanas laikā! Uzzini, kā pasargāt savu mīluli

Komentāri

Jaunā gada salūtu laikā pazūd desmitiem suņu, kuri panikā aizbēg no saimniekiem un pēc tam vairs nespēj atrast atpakaļceļu. Kā savu mīluli pasargāt no nelaimes un kur vērsties, ja dzīvnieks tomēr ir pazudis?

Pērnā gada 31. decembris pārdzīvojumiem bagāts bija Daigai un viņas ģimenei. Salūta laikā no mājām aizbēga viņu mīlule, ungāru vižlas šķirnes suņu meitene Lotte. Pēc daudzu stundu meklējumiem bēgli izdevies atrast pašu spēkiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ekrānuzņēmumi

Lottes stāsts ir ar laimīgām beigām, taču daudzus no salūta nobijušos dzīvniekus tā arī neizdodas atrast. Par pazudušajiem dzīvniekiem var ziņot arī pašvaldības policijai, taču to dara vien retais. Pērn 1. janvārī policija saņēmusi 6 iesniegumus, šogad – piecus. Pārsvarā pazudušo dzīvnieku meklēšanai cilvēki izmanto sociālos tīklus.

Ja suns ir pazudis, var vērsties ne tikai policijā, bet arī dzīvnieku patversmēs. Diemžēl, ik gadu tieši svētku laikā tajā nonākušo suņuskaits palielinās. Tiesa gan – gandrīz visiem pakaļ atnāk viņu saimnieki.

Ja dzīvnieks baidās no uguņošanas, pirms salūta ieteicams ievest viņu istabā ar aizvērtiem aizkariem un diezgan skaļi ieslēgt radio vai televizoru.

Lai iespēja atrastu suni būtu lielāka, ir svarīgi, lai viņam būtu mikročips un lai dzīvnieks būtu reģistrēts datu bāzē. Situāciju palīdzēs atrisināt arī medaljons ar dzīvnieka vārdu un saimnieka tālruni. Tomēr lai Jaunais gads neiezīmētos ar pazudušā mīluļa meklējumiem, efektīvākais risinājums ir neņemt viņu līdzi uz salūtu, jo panikas lēkmē dzīvnieks spēj izrauties pat no visciešākās pavadas.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl