Desmitiem suņu pazūd svētku uguņošanas laikā! Uzzini, kā pasargāt savu mīluli

Komentāri

Jaunā gada salūtu laikā pazūd desmitiem suņu, kuri panikā aizbēg no saimniekiem un pēc tam vairs nespēj atrast atpakaļceļu. Kā savu mīluli pasargāt no nelaimes un kur vērsties, ja dzīvnieks tomēr ir pazudis?

Pērnā gada 31. decembris pārdzīvojumiem bagāts bija Daigai un viņas ģimenei. Salūta laikā no mājām aizbēga viņu mīlule, ungāru vižlas šķirnes suņu meitene Lotte. Pēc daudzu stundu meklējumiem bēgli izdevies atrast pašu spēkiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ekrānuzņēmumi

Lottes stāsts ir ar laimīgām beigām, taču daudzus no salūta nobijušos dzīvniekus tā arī neizdodas atrast. Par pazudušajiem dzīvniekiem var ziņot arī pašvaldības policijai, taču to dara vien retais. Pērn 1. janvārī policija saņēmusi 6 iesniegumus, šogad – piecus. Pārsvarā pazudušo dzīvnieku meklēšanai cilvēki izmanto sociālos tīklus.

Ja suns ir pazudis, var vērsties ne tikai policijā, bet arī dzīvnieku patversmēs. Diemžēl, ik gadu tieši svētku laikā tajā nonākušo suņuskaits palielinās. Tiesa gan – gandrīz visiem pakaļ atnāk viņu saimnieki.

Ja dzīvnieks baidās no uguņošanas, pirms salūta ieteicams ievest viņu istabā ar aizvērtiem aizkariem un diezgan skaļi ieslēgt radio vai televizoru.

Lai iespēja atrastu suni būtu lielāka, ir svarīgi, lai viņam būtu mikročips un lai dzīvnieks būtu reģistrēts datu bāzē. Situāciju palīdzēs atrisināt arī medaljons ar dzīvnieka vārdu un saimnieka tālruni. Tomēr lai Jaunais gads neiezīmētos ar pazudušā mīluļa meklējumiem, efektīvākais risinājums ir neņemt viņu līdzi uz salūtu, jo panikas lēkmē dzīvnieks spēj izrauties pat no visciešākās pavadas.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl