”Deram, ka nezināji!” Nopietni par nenopietno jeb interesanti fakti, par kuriem biji aizdomājies, bet atbildes nebija zināmas piedāvā beteodati.lv

1 komentārs
”Deram, ka nezināji!” Nopietni par nenopietno jeb interesanti fakti, par kuriem biji aizdomājies, bet atbildes nebija zināmas
Foto: beteodati.lv

Tu parasti nespēj atcerēties cilvēku vārdus vai tālruņa numurus? Taču atmiņā paliek īsti nenozīmīgi fakti, piemēram, zelta zivtiņas atmiņa ilgst tikai trīs sekundes vai kaķu mātītes visbiežāk ir labroces, bet tēviņi – kreiļi? Un, starp citu, kas vēl interesanti, ka pasaulē 90% cilvēku ir labroči, bet lielākā daļa no 10% kreiļu ir vīrieši. Ja šis ir stāsts par tevi, tad esam sagatavojuši faktus, kurus tu tiešām vēl nezināji!

Sākot no 9. janvāra līdz pat 9. februārim, tev būs iespēja uzzināt, ko latviešu iedzīvotāji uzskata gan par seksīgāko ziemas sporta veidu Latvijā, gan kādi ir iecienītākie ziedi Valentīndienā! Ja līdz šim biji tikai aizdomājies par šādām vai līdzīgām tēmām, tad tagad tu uzzināsi, kā domā tavi tautieši tepat Latvijā!

Informatīvi izklaidējošs portāls beteodati.lv* sadarbībā ar pētījumu centru SKDS ir veikuši nopietnu aptauju, respondentiem uzdodot nenopietnus jautājumus un veicot datu analīzi, noskaidrojuši, ko par konkrētām tēmām domā vairums Latvijas iedzīvotāju.

Visas šīs aktivitātes laikā orientēties plašajā aptauju klāstā video formātā tev palīdzēs radio SWH rīta personība, improvizācijas teātra ”Spiediens” aktrise Sanda Dejus, improvizācijas teātra ”Spiediens” aktieris Juris Kozlovskis un režisors, aktieris, ”Spēlmaņu nakts” speciālbalvas ieguvējs Jurijs Djakonovs, kā arī šā projekta vadītājs Arnis Kaktiņš.

Seko līdzi un uzzini vairāk!

Iedzīvotāju web aptauja tika veikta iepriekšējā gada novembrī, aptaujājot 1005 iedzīvotājus vecumā no 18 līdz 75 gadiem.

*BeteoDATI – sabiedrības viedoklis par nenopietni izklaidējošiem jautājumiem nopietnā interpretācijā sadarbībā ar SKDS.

1 komentārs