Deputātiem tomēr ir cerības uz “kvotām” – apšauba ieceri tās atcelt

12 komentāri

Par spīti tam, ka valdošā koalīcija ir nolēmusi atteikties no tā sauktajām “deputātu kvotām”, bez tām, visticamāk, arī šoreiz tomēr neizdosies iztikt.

Runa esot par summu, kas mērojama dažos desmitos tūkstošu eiro, ne vairs par miljonu dalīšanu kā pērn.

Tā liecina Finanšu ministrijas parlamentārā sekretāra, deputāta Edgara Putras izteikumi. Viņš prognozē, ka arī šogad “kvotām” nauda tiks atrasta, lai ko arī būtu lēmusi koalīcija.

Tas, kas varbūt skaļāk pakliegs Budžeta komisijā, tas varbūt arī, iespējams, es pieļauju [dabūs]. Tas nebūs ļoti lielos apmēros, kā tas bija pagājušogad. Tas varētu būt, nezinu, pāris desmiti tūkstošu varbūt kādai lietai, kas tiks atvēlēts. Bet ne jau [par] miljoniem ir runa.

Pērn “kvotās” tika sadalīti vairāk nekā 20 miljoni eiro, kas bija rekords. Kā zināms, pie “kvotām” deputāti ir pieraduši gadu gadiem. Tāpēc arī finanšu ministre nelolo ilūzijas, ka būs vienkārši šo tradīciju lauzt. Vai iecere atcelt “kvotas” būs izgāzusies?

TOP komentāri

 • Uldis Millers
  +5 +5 0

  Uldis Millers

  Veltīga nodokļu naudas izšķērdēšana savām vajadzībām deputātu mafija
 • Vispārs Argumentis
  +4 +4 0

  Vispārs Argumentis

  Labs veids kā noteikt, par ko balsot nākošajās vēlēšanās. Par to, kurš nav izmantojis degvielas, īres vai kādas citas kompensācijas. Citi strādā pa minimālajām, maksā sev visu, kamēr citiem lielākas summas kompensē. Tiešām labs veids kā akmeņus no dimantiem šķirot!
 • Linda Cepurniece

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl