Deputātiem oktobrī algās izmaksāti vairāk nekā 227 tūkstoši eiro; savu algu iesaldēšanu pārliecinoši noraida

Saeimas deputātiem oktobrī algās izmaksāti 227 921 eiro, liecina Saeimas mājaslapā publiskotā informācija.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • Astra

  Astra

  Arvien trakāk! plaukst deputātu bezkaunība un naudas kāre! Celt algas sev, bet neatrod naudu ar ko palielināt trūcīgajiem iztikas minimumu. Vai mums vajag tik daudz liekēžu un viņu palīgu? Tāpat nav nekādas jēgas no viņu atsēdēšanas.
 • Sandris Hušča

  Sandris Hušča

  Deputātu algas jānosaka tautas balsojumā! Mēs viņiem maksājam!
 • Ligita Rozina

  Ligita Rozina

  Nu, nav jau žēl, bet tikai tad, ja viņi strādā un risina problēmas, lai viņu ievēlētāji arī varētu dzīvot cilvēka cienīgu dzīvi.Nav grūti sasolīt, bet ir arī jācīnās, lai solījumi tiktu pildīti, lai nepiekāpīgi un aktīvi būtu mūsu kontroles dienesti.Ne solo atpakaļ!!!
 • ***

  ***

  Izvilkums no Darba Likuma ar humoru:
  Ieturējumi no darba samaksas un to ierobežojumi
  78.pants. Ieturējumi, kas izriet no darba devēja(tautas) atprasījuma tiesībām
  (1) Ieturējumus, kas izriet no darba devēja(tautas) atprasījuma tiesībām, var izdarīt no darbiniekam(deputātam) izmaksājamās darba samaksas, lai atprasītu:
  1) summas, kas pārmaksātas darba devēja(tautas) maldības dēļ, ja darbinieks(deputāts) par šo pārmaksājumu ir zinājis vai viņam atbilstoši apstākļiem to vajadzēja zināt vai ja pārmaksājums pamatojas uz tādiem apstākļiem, kuros vainojams darbinieks(deputāts);
  2) avansu(uzticību), kas izmaksāts(-a) uz darba samaksas rēķina, kā arī neizlietoto un laikā neatmaksāto avansu(uzticēšanos), kas izmaksāts darbiniekam(deputātam) ...
 • ggg

  ggg

  Par kādiem nopelniem viņiem tādas algas???Lai atskaitās par katru stundu,dienu,mēnesi ko darījuši!100% sanāktu ka neviens algu nav nopelnījis!!!Par neko nedarīšanu un degunu urbināšanu algas nemaksā!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!