Deputāti noraizējušies par postažu, kas valda bijušajos Latvijas robežu punktos

1 komentārs

Bijušie valsts robežkontroles punkti Ainažos un Grenctālē ir valsts vizītkarte iebraucējiem, tādēļ nepieciešams tos uzpost. Par to ceturtdien, 18. jūnijā, sprieda Saeimas pilsonības un migrācijas komisijā. Tās vadītājs Ilmārs Latkovskis uzsvēra, ka šo teritoriju sakārtošana ir valsts prestiža jautājums.

Pēc tam, kad 2007.gadā robežkontrole tika atcelta – daļa objektu tika nojaukti, bet citi – atdoti privātīpašniekiem. Tomēr lielākā daļa no tiem kļuvuši par neglītiem graustiem.

Bijušās robežkontroles vietas pārrauga Iekšlietu ministrija. Tās ierēdņi sēdes laikā gan taisnojās, ka pret privāto īpašnieku bezdarbību iesākt neko nevarot un pašvaldībām būtu jāseko līdzi, kas notiek viņu teritorijā.

Drīzumā Grenctālē tikšot veidota degvielas un gāzes uzpildes stacija un motelis. Deputāti izteica ideju, ka šiem komersantiem būtu arī jāprezentē valsti.

Izskanēja arī ierosinājums, ka  bijušajos robežkontroles punktos nepieciešams izveidot tranzīta infrastruktūru jeb mūsdienām atbilstošus stāvlaukumus, kurus varētu izmantot tālbraucēji.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl