Deputāti noraizējušies par postažu, kas valda bijušajos Latvijas robežu punktos

1 komentārs

Bijušie valsts robežkontroles punkti Ainažos un Grenctālē ir valsts vizītkarte iebraucējiem, tādēļ nepieciešams tos uzpost. Par to ceturtdien, 18. jūnijā, sprieda Saeimas pilsonības un migrācijas komisijā. Tās vadītājs Ilmārs Latkovskis uzsvēra, ka šo teritoriju sakārtošana ir valsts prestiža jautājums.

Pēc tam, kad 2007.gadā robežkontrole tika atcelta – daļa objektu tika nojaukti, bet citi – atdoti privātīpašniekiem. Tomēr lielākā daļa no tiem kļuvuši par neglītiem graustiem.

Bijušās robežkontroles vietas pārrauga Iekšlietu ministrija. Tās ierēdņi sēdes laikā gan taisnojās, ka pret privāto īpašnieku bezdarbību iesākt neko nevarot un pašvaldībām būtu jāseko līdzi, kas notiek viņu teritorijā.

Drīzumā Grenctālē tikšot veidota degvielas un gāzes uzpildes stacija un motelis. Deputāti izteica ideju, ka šiem komersantiem būtu arī jāprezentē valsti.

Izskanēja arī ierosinājums, ka  bijušajos robežkontroles punktos nepieciešams izveidot tranzīta infrastruktūru jeb mūsdienām atbilstošus stāvlaukumus, kurus varētu izmantot tālbraucēji.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl