Kopš neatkarības atjaunošanas iedzīvotāju skaits Latvijā ir nemitīgi samazinājies. Varētu teikt, ka Latvija atrodas tādā kā ļaunā spirālē: dzimušo skaits nespēj kompensēt mirušo skaitu.

Atpakaļ uz rakstu

13 komentāri

 • tors

  tors

  Man sanāca 68 cilvēki izbrauc no valsts...katru dienu...tas ir viens pilns autobuss.
 • Peteris Grava

  Peteris Grava

  sadalīs Latviju uz ,,galviņām,, iztirgos un miers mājās...
 • Jēpītis

  Jēpītis

  Valdība un tai pietuvinātie ""eksperti"" (Rungainis, Ķīlis...) dara visu, lai Latviju kā Valsti likvidētu. Nostāja, ka lauksaimniecība nav vajadzīga ir vairāk kā aplama. Vēl ilgi, vismaz 1000 gadu cilvēki eksistēs lietojot laukos audzētu pārtiku un neizdzīvos tikai no robotiem un digitalizācijas. Būsim reālisti un paskatīsimies uz citām valstīm ! Kāpēc tās neatsakās no nacionālām interesēm t.sk. lauksaimniecības un laukiem kā labvēlīgāko dzīves telpu.
 • Ekhh Verž
  +10 +10 0

  Ekhh Verž

  Valsts jau pati izprovicējusi šo aizbraukšanu...par ko te brīnīties?
 • Ērika Krimska

  Ērika Krimska

  Aizbrauca gadus atpakaļ,līdzi vecākiem,tagad savas ģimenes un bēbuki,kāda vairs atpakaļ braukšana! TUR deva iespēju dzīvot,pirkt dzīvokļus,mājas un nebaidīties,ka tev atņems! izliks uz ielas,šeit dodas mazai daļai dzīvot...vairākai izdzīvot,bet valdībās esošie UZDZĪVOT!
 • Jantariks un Co

  Jantariks un Co

  Mēs, mūsu parteja, 26 gadu laikā, ir izveidojusi tiesisku valsti un pie mums ir demokrātija. Jebkurš var doties kur vēlas un kad vēlas ! Tas, ka tauta aizbrauc un izmirst ...... ziniet, mums nav galvenais. Un, vispār, pie vienas vietas. Galvenais ir saņemt vislielāko algu pie Siles un sadalīt ekonomiskās un lobēšanas zonas tiem, kas mums maksā stipendijas. Bet, paraudāt pie Brīvības pieminekļa un Krastmalā, es vienmēr pratīšu. Balsojiet vien lohi par mani tālāk.
 • linga

  linga

  Dzivojam cita valsti un meita nav bijusi daudz gadus un nedoma tur lidot,ja pat dzivos lv.labi!Kad dzivojam nabadziba,valdibai bij nosplauties,vai ir paedusi berni un kados apstaklos mani berni dzivo,nu gluzi ka pec kara,tas vecas budas!Bet izmirs latviesi,jo neesam vajadzigi viens otram,valdiba silda savas pakalas!Lai aizmirst mani berni to lv.jo izlida no purva,nabadzibas,nevajag atgriezties pagatne!
 • Kenins Zipciks

  Kenins Zipciks

  letiņiem mīksts raksturs,pajāt statistiku to drukā pidari
 • Valters Salcēvičs

  Valters Salcēvičs

  Nop latvija jau pamet daudz strada arzemes , kapec nevar palielinat alga var atgriezas latvija daudz iedzivotaju
 • Eldars Salvis Ozolinsh

  Eldars Salvis Ozolinsh

  Optimisti! Šàds iztrūkums jau būs 2020. beigās....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!