Degvīns viens, bet etiķetes dažādas; kam lai tic?

Komentāri

Viens un tas pats produkts var būt gan zāles, gan inde. Atšķirība ir devā. Šobrīd, kad vēl ir visas iespējas noķert gripu vai saaukstēšanos, imunitātes stiprināšanai lieti noder piemēram – degvīna, citrusaugļu un medus uzlējums. Arī kāds Bez Tabu skatītājs acīmredzot ir gribējis stiprināt veselību, bet iegādātais produkts raisījis daudz jautājumu.

”Sveicināti! Vakar Dzelzavas ielā 51, veikalā Maxima, veselības nolūkos iegādājos lētāko degvīnu SOS, tilpums 200 ml. Mājās, pētot pudeli, konstatēju, ka uz galvenās etiķetes ir uzlīmēta vēl viena etiķete, zem kuras slēpjas cits degvīna apraksts. Alkohola stiprums atšķiras – uz pudeles tie ir 40%, bet uz uzlīmētās etiķetes – 38% alkohola. Vai tā drīkst būt? Cik galu galā stipru degvīnu es veselības  dēļ lietoju?” raksta skatītājs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bez Tabu komanda devās meklēt pudeli, kas iedzinusi mulsumā skatītāju. Vēstulē minētā veikala plauktā izdodas atrast pudeli, kuras oriģinālajai etiķetei uzlīmēta virsū vēl viena. Nākamie mēģinājumi, divos citos veikalos, nevainagojas panākumiem.

Lielveikala Maxima pārstāvji skaidro, ka kļūdu marķējumā atraduši paši, lai nenotiktu patērētāju maldināšana, uzlīmēta cita etiķete.

”Ražotājs, līmējot etiķeti virsū, bija nokļūdījies alkohola procentu apjomā. Pēc kļūdas konstatēšanas, pagājušā gada nogalē visa šī te pudeļu partija tika aizvesta atpakaļ uz noliktavām un kļūda izlabota,” norāda Maxima Latvija komunikācijas vadītājs Jānis Beseris.

Vairāk skaties pievienotajā video!

Atgādinām, pārmērīga alkohola lietošana ir kaitīga Jūsu veselībai!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl