“Degpunktā” vadītāja Ieva Brante aicina palīdzēt patversmes dzīvniekiem

Komentāri

Lai palīdzētu neapskaužamā situācijā nonākušiem dzīvniekiem, kuri palikuši bez saimniekiem un nokļuvuši pagaidu patvērumā – Mežavairogu patversmē – “Degpunktā” komanda šonedēļ pulcē labdaru armiju, kas sestdien ieradīsies Ķekavas novadā un dāvinās mūsu mazākajiem brāļiem prieku. 

Tāpat kā “Degpunktā” reportiere Diāna, kuras stāstu par kaķi Romi, redzējāt vakar, arī Ieva ir liels dzīvnieku draugs, un viņas mājās jau kādu laiku mīt pavisam neparasts kaķis – Kanādas sfinkss.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Saskrāpētas mēbeles, nogāzti trauki, sagrauztas kurpes,” – šādas lietas Lotei nav raksturīgas, taču daži stiķi un niķi ir – kā jebkuram kaķim. Piemēram, nozagt Ievas matu gumijas no somiņas vai matu ruļļus no kosmētikas stūrīša. Pēc tam tie jāmeklē pa visu māju.

Pie Lotes ciemos regulāri nāk arī kaķu puisis no kaimiņmājām. Bezkontakta kaisles nospiedumi labi redzami uz stikla.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl