“Degpunktā” vadītāja Ieva Brante aicina palīdzēt patversmes dzīvniekiem

Komentāri

Lai palīdzētu neapskaužamā situācijā nonākušiem dzīvniekiem, kuri palikuši bez saimniekiem un nokļuvuši pagaidu patvērumā – Mežavairogu patversmē – “Degpunktā” komanda šonedēļ pulcē labdaru armiju, kas sestdien ieradīsies Ķekavas novadā un dāvinās mūsu mazākajiem brāļiem prieku. 

Tāpat kā “Degpunktā” reportiere Diāna, kuras stāstu par kaķi Romi, redzējāt vakar, arī Ieva ir liels dzīvnieku draugs, un viņas mājās jau kādu laiku mīt pavisam neparasts kaķis – Kanādas sfinkss.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Saskrāpētas mēbeles, nogāzti trauki, sagrauztas kurpes,” – šādas lietas Lotei nav raksturīgas, taču daži stiķi un niķi ir – kā jebkuram kaķim. Piemēram, nozagt Ievas matu gumijas no somiņas vai matu ruļļus no kosmētikas stūrīša. Pēc tam tie jāmeklē pa visu māju.

Pie Lotes ciemos regulāri nāk arī kaķu puisis no kaimiņmājām. Bezkontakta kaisles nospiedumi labi redzami uz stikla.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl