Degpunktā dodas pie ”Tēvoča Garika” vārda svētkos sveikt jenotu – Jančiku

0 Komentāru
Degpunktā dodas pie ”Tēvoča Garika” vārda svētkos sveikt jenotu – Jančiku

Mini zoodārzs ”Pie tēvoča garika” atrodas Valgundes pagastā. Zoodārza saimniece stāsta – viss sācies ar trušu audzēšanu dārziņos. Atklājies, ka cilvēkiem truši ļoti patīk un viņi labprāt nāk pie pūkaiņiem ciemos. Saimniecībā var apskatīt kazas, āžus, ponijus, vāveres, ķenguru un citus zvērus. Taču šīsdienas gaviļnieks – Jānis, gan starp visiem astaiņiem, ķepaiņiem un pūkaiņiem ir tikai viens – tas ir jenots vārdā Jančiks. 

Jančikam ir deviņi gadi un trīs no tiem viņš ir pavadījis pie šiem saimniekiem. Deviņi, tas jenotam nav ne daudz, ne maz. Patiesībā viņš ir cienījams kungs pusmūžā. Pie viņa ciemos Degpunktā komanda devās nevis ar Jāņu sieru, bet gan ar banāniem, to tas ir jenota visiemīļotākais cienasts.

Foto

Viktorija gan brīdina – paglaudīt jančiku nevarēs, viņš atšķirās no tiem brāļiem, kurus var redzēt tik populārajos interneta video, kur brauc ar velosipēdiem, slauka grīdas un mīļojas.

Zobi jenotam Jančikam esot gana asi – ja gribēs iekost, būs sāpīgi. Šodien gan dzīvnieku vairāk interesē banāns, nekā saimnieces pirksti.

Video

0 Komentāru