Komentāri
Degoša atkritumu vada dēļ no Rēzeknes viesnīcas evakuē cilvēkus
FOTO: LETA

Vakar vēlu vakarā Rēzeknes viesnīcā Latgale atkritumu vadā aizdegušies atkritumi, veidojot lielu sadūmojumu, ugunsgrēka dēļ no viesnīcas augšējiem stāviem evakuēti cilvēki, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

VUGD Latgales reģiona brigādes Rēzeknes daļa informē, ka izsaukums uz ugunsgrēku saņemts plkst. 22.42, bet jau plkst. 22.44 ugunsdzēsēji bija ieradušies notikuma vietā, sāka ugunsgrēka dzēšanu un turpināja cilvēku evakuāciju. Līdz VUGD darbinieku ierašanās brīdim no viesnīcas augšējiem stāviem – 7., 8. un 9. stāva, kur bija liels piedūmojums, – bija evakuēti 30 cilvēki, vēl desmit cilvēkus evakuēja VUGD darbinieki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nedaudz vairāk kā pusstundas laikā ugunsgrēks tika nodzēsts un piedūmojums izvēdināts, un jau plkst. 23.22 VUGD darbinieki atgriezās savās pastāvīgās uzturēšanās vietās. Atgriezties viesnīcā varēja arī evakuētie cilvēki, kas ugunsgrēka dzēšanas un tā seku likvidācijas laiku bija pavadījuši ārā.

VUGD Latgales reģiona brigādes Rēzeknes daļas komandieris Viktors Ščavinskis pastāstīja, ka sākotnēji ugunsgrēkam ticis piešķirts paaugstinātas bīstamības statuss un uz tā dzēšanu izbraukušas divas autocisternas un autokāpnes no Rēzeknes daļas un viena autocisterna no Maltas posteņa. Pēc situācijas apzināšanas, kad tika konstatēts, ka piedūmojumu radījuši atkritumu vadā aizdegušies atkritumi, ugunsgrēka bīstamības pakāpe tika pazemināta, un divām autocisternām tika dota komanda atgriezties savā dislokācijas vietā.

VUGD speciālisti pieļauj, ka ugunsgrēku izraisījis kāds viesnīcas iemītnieks, kurš iemetis atkritumu vadā nenodzēstu izsmēķi.

Kā ziņots, vakar Murjāņos uguns nopostījusi dzejnieka Imanta Ziedoņa klētiņu. Liesmas apdraudējušas arī divas citas ēkas, taču tās izdevies izglābt.

Ugunsdzēsēji pieļauj, ka ugunsgrēku varētu būt izraisījis elektrības īssavienojums.

Negadījumā nav cietušo, kā arī nav skarta Ziedoņa muzeja ēka un citas ēkas. Klētij bija noliktavas un darba telpu funkcija, kas ziemas periodā netika izmantota. Klētī neglabājās muzeja vērtīgie priekšmeti. Klēts bija apdrošināta. Fonds Viegli rūpēsies par klēts atjaunošanu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl