Dažus mēnešus pirms vēlēšanām partija “Jaunā Vienotība” ieceļ jaunu vēlēšanu kampaņas vadītāju

2 komentāri
Dažus mēnešus pirms vēlēšanām partija “Jaunā Vienotība” ieceļ jaunu vēlēšanu kampaņas vadītāju
Foto: LETA

Nepilnus trīs mēnešus pirms Saeimas vēlēšanām partijas Vienotības valde pieņēmusi lēmumu iecelt jaunu partijas kampaņas vadītāju, par to kļūst uzņēmēja un Rīgas domes deputāte Inese Andersone.

Vienotības priekšsēdētājs Arvils Ašeradens “TV3 ziņas” informēja, ka apvienība “Jaunā Vienotība” Andersones kandidatūru apstiprinājusi.

Ašeradens gan noliedz, ka lēmums iecelt jaunu kampaņas vadītāju ir saistīts ar “Vienotībā” augošo neapmierinātību ar ģenerālsekretāru Arti Kamparu, kurš līdz šim atbildēja par vēlēšanu kampaņas organizēšanu. Pēc Ašeradena teiktā, Kampars turpinās pildīt partijas ģenerālsekretāra pienākumus.

Jāatgādina, ka saskaņā ar jūnijā veiktajiem partiju reitingiem “Jauno Vienotību” gatavi balsot vien 2,7% aptaujāto Latvijas pilsoņu.

Neoficiāli bija izskanējis, ka viens no “Vienotības” redzamākajiem politiķiem un ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs ar domubiedriem veica neoficiālas sarunas par pievienošanos kustībai “Par”. Taču pagājušo nedēļu “Jaunā Vienotība” Rinkēviču nominēja kā pirmo numuru Rīgas vēlēšanu apgabalā.

TOP komentāri

 • Ģirts Trekters
  +1 +1 0

  Ģirts Trekters

  Būtu labāk atcēluši savus deputātus, kas sen jauzaudējuši tautas uzticību. Dāvanu papīra saiņotājs, jau neko daudz nepanāks ja pašas dāvanas saturs ir nevienam nevaidzīgs!...
 • Lauris Ērenpreiss
  0 0 0

  Lauris Ērenpreiss

  Ir vesals bariņš deputātu par kuriem neviens neko nav dzirdējis, jo ir klusējuši un dzīvojuši vienā mierā. Par tiem laikam nav daļas? Ir parametri pēc kuriem var labi izskaitļot deputāta lietderību.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl