13 komentāri
Dažu stundu laikā izmainās dzīve – daudzbērnu ģimenei nodeg lolotais īpašums; palīdzi!

Dažu stundu laikā Aija, Juris un viņus četri bērni palika bez pajumtes – uguns pelnos pārvērta ne tikai visu iedzīvi, bet arī nelielo, loloto īpašumu. Lai gan ģimene cenšas to atjaunot, tomēr bez cilvēku atbalsta tas nebūs iespējams, tādēļ aicinām iesaistīties ikvienu, lai kuplā ģimene ziemu varētu sagaidīt siltumā.

Pagājušajā gadā Aija (37), vīrs Juris (42) un četri mazie bērniņi zaudēja māju un visu iedzīvi. Laimīgā kārtā ne vecāki, ne arī bērni ugunsnelaimē necieta, bet par kādreiz loloto un kopto īpašumu tagad ir palikušas vien dūmos izkūpējušas atmiņas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“2014. gadā līdz pamatiem nodega Aijas, kura sirds un mugurkaula problēmu dēļ kļuvusi par invalīdi, un Jura ģimenes māja Rīgā, un sirsnīgā ģimene pašlaik ir nonākusi bezizejas situācijā, tādēļ nākas lūgt cilvēku atbalstu un sapratni. Klausoties Aijas skumjajā stāstā, acīs sakāpj asaras,” tā portālam Skaties.lv ziņo labdarības biedrība Labās sirds klubs.

Par notikušo nelaimes gadījumu ir uzsākts kriminālprocess, jo četru bērnu māmiņa atklāj, ka abiem ar vīru ir nelāgas aizdomas par ēkas ļaunprātīgu aizdedzināšanu. Laiks rādīs, kādi būs izmeklēšanas rezultāti, saka Aija.

Pēc nelaimes ģimene faktiski palika uz ielas gruvešu kaudzē, bet Juris ar sievu pēc dabas ir cīnītāji un padoties negrasās. Pateicoties abu entuziasmam un cilvēku atbalstam, izdevās atjaunot nodegušās mājas pamatus un pašu spēkiem uzmeistarot pagaidu uzturēšanās ēku, kur ģimene ar bērniem varēja īslaicīgi dzīvot. Pašlaik pagaidu ēka ir avārijas stāvoklī un faktiski ir nojaucama, esošajās telpās ģimenei šajā ziemā uzturēties vairs nebūs iespējams. Ar steigu tika meklēts situācijas risinājums, kas būtu ekonomisks, stabils ilgtermiņā un īstenojams īsā laikā, un tāds tika rasts – dzīvojamais modulis.

Aija ilgi centusies atrast pēc iespējas lētāku piedāvājumu un pašreiz viņai tas ir izdevies, māmiņa ir atradusi dzīvojamo moduli, kas izmaksā 1000 EUR un kurā ir 3 istabas.

Biedrības Labās sirds klubs pārstāvji sazinājās ar dzīvojamo moduļu izplatītāju un, izklāstot ģimenes smago situāciju, lūdza šo nelielo moduli ziedot nelaimē nonākušajai ģimenei, bet diemžēl sekoja uzņēmuma atteikums, Skaties.lv stāsta biedrības pārstāvji.

“Ja ar kopējiem spēkiem rastos šo dzīvojamo moduli iegādāt, ģimene būtu pilnībā nodrošināta ziemai, jo ir sagādāti arī visi nepieciešamie materiāli ēkas siltināšanai un apkurei. Pašvaldība un sociālais dienests šajā gadījumā ir bezspēcīgi, bet mēs redzam, ka šī ģimene nenolaiž rokas un cītīgi darbojas, lai izkļūtu no smagajiem apstākļiem. Labo vairo labais, un mēs ticam, ka Aijai, Jurim un bērniem izdosies Ziemassvētkus sagaidīt cilvēka cienīgos apstākļos!!!” raksta Labās sirds kluba pārstāvji.

Ziedotājiem tiek lūgts rakstīt vai zvanīt: snowflakechildren@gmail.com vai 20569484.

Labās sirds klubs

Reģ.nr.: 40008234435

Banka: AS SWEDBANK

Konts: LV08HABA0551039748727

PAYPAL: snowflakechildren@gmail.com

TOP komentāri

 • Karmena Bankovska
  +2 +2 0

  Karmena Bankovska

  VID lapā ir redzams, ka biedrībai Labās Sirds Klubs 16.07.2015. piešķirts Sabiedriskā labuma statuss. Tātad ir tiesības vākt ziedojumus un ziedotāji var saņemt par to nodokļu atlaides.
 • Snowflake
  +1 +1 0

  Snowflake

  Ne tas ir biedrības nr . , pa kuru var uzzināt vairāk info. Nekādas papildu maksas , bite operators.
 • Mimiii

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl