1 komentārs

Dažu integrācijas ekspertu viedoklis un politiķu izteicieni liecina, ka Latvijā ir vēlme ieviest divvalodību. Par šādu bīstamu situāciju šodien Valsts valodas komisijas sēdē prezidentu Raimondu Vējoni informēs Valsts valodas centra (VVC) direktors Māris Baltiņš.

VVC direktors Māris Baltiņš šorīt LNT raidījumā ”900 sekundes” atzina, ka Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa izveidotās Sabiedrības saliedētības politikas ekspertu grupas ieteikums amatpersonām krievvalodīgiem medijiem intervijas sniegt krievu valodā ir nepārdomāts un no valodas politikas viedokļa aplams.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Mēs zinām, kā balsojām referendumā,” Baltiņš atgādināja 2012. gadā referendumā noraidīto priekšlikumu atzīt krievu valodu kā otru valsts valodu. VVC eksperti uzskata, ka ar aicinājumu amatpersonām sniegt intervijas arī krieviski notiek piekāpšanās.

Video

TOP komentāri

  • oomīte
    0 0 0

    oomīte

    Jo valdošā partija iet vienā solī un vienādas intereses ar S. Vai ir kādi spēki kas spētu atbrīvot LATVIJU no ru okupācijas, jā okupācijas, jo tā jau ir notikusi tik zaļie cilv. ir ieradušies ar kakla saitēm un naudu, sasēdināti vajadzīgos krēslos kas kalpo iebrucējam bet pie atloka piesprauž Latvijas simbolu, un visi bagātie ru kas ienāk LATVIJĀ ir putena ielikteņi lai šeit ar savu naudu visu uzpirktu un manipulētu , iebiedētu, Rīgas ausainis par visu ir parūpējies, jo skolnieks pilda skolotāja norādes, apbalvojumus par velti tik pompozi nedod, tātad godam kalpojis, bet LATVIJĀ viņam bučo rokas un sauc par "svēto"

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl