Dāvini saviem mīļajiem orhidejas un ziedo labdarības akcijai Eņģeļi pār Latviju

0 Komentāru
Dāvini saviem mīļajiem orhidejas un ziedo labdarības akcijai Eņģeļi pār Latviju
Foto: publicitātes foto

Rimi veikalos kampaņas laikā ikviens pircējs varēs izvēlēties sev tīkamāko orhideju, kuru varēs atrast īpaši noformētos stendos ar akcijas Eņģeļi pār Latviju atzīmi. Kopumā ir pieejamas dažādu krāsu trīs veidu orhidejas: parastās orhidejas ar pieciem līdz septiņiem ziediem, mazo ziedu orhidejas un miniorhidejas.

Liene Dambiņa, Bērnu slimnīcas fonda vadītāja: ”Ziedi ir brīnišķīga dāvana, kas rada prieku, taču šīs orhidejas ir īpašas, jo palīdzēs kādam bērniņam, lai viņa dzīve būtu pilnvērtīgāka. Mums kā līdzcilvēkiem ir visdažādākās iespējas palīdzēt, un šī, protams, ir ļoti skaista iespēja, lai vairāk nekā 60 bērniem Latvijā un viņu ģimenēm varētu sniegt nepieciešamo atbalstu. Katram bērnam ir savs stāsts, taču ikvienam no viņiem vajag pavisam nelielu mūsu palīdzību, lai viņu ikdiena būtu vieglāka un priecīgāka.” 

FOTO: iespējas, kā vari palīdzēt

”Pat tīri fonētiski vārdā ”ziedošana” ir jaušama saistība ar ziedu došanu jeb dāvināšanu. Ziedi ir simbols skaistākajam, ko mēs varam sniegt otram cilvēkam – mīlestībai. Tā ir arī prieka un cerības dāvināšana. Šogad labdarības akcijā Eņģeļi pār Latviju pirmo reizi piedāvājam saviem pircējiem šo iespēju ar skaistiem ziediem iepriecināt savus mīļos un reizē palīdzēt bērniem dzīvot labāku dzīvi. Mūsu visu kopīgais atbalsts ir vitāli svarīgs, lai daudzi nopietni slimi Latvijas bērni varētu saņemt tiem nepieciešamo medicīnisko atbalstu pēc ārstēšanās slimnīcā. Savukārt mūsu līdzcilvēkiem visnepieciešamākais ir justies mīlētiem, tāpēc aicinām iepriecināt savus mīļos ar skaistām orhidejām un kļūt par bērnu sargeņģeļiem!” saka Inga Bite, Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja.

Ziedot Eņģeļiem pār Latviju ir iespējams arī, zvanot pa tālruni: 90006486, Bērnu slimnīcas fonda mājaslapā bsf.lv, Rimi un Supernetto veikalos, kā arī, ziedojot Mans Rimi naudas uzkrājumu Rimi kioskos vai mājas lapā mansrimi.lv.

 Telekanāls LNT, Bērnu slimnīcas fonds un Rimi aicina – ziedo un kļūsti par bērnu sargeņģeļi!

0 Komentāru