Komentāri

Finanšu ministrija skeptiska par iespējām palīdzēt grūtībās nonākušajai Daugavpils Lokomotīvju remonta rūpnīcai. Uzņēmums lūdz valdības garantijas bankas kredīta nodrošināšanai.

Par problēmām, kas būtiski var ietekmēt uzņēmuma darbību, Daugavpils Lokomotīvju remonta rūpnīcas vadība otrdien no rīta vēstīja paziņojumā biržai. Samazinoties pasūtījumiem no Krievijas, radušās grūtības sarunās ar banku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Finanšu ministre, sakot, ka pagājis pārāk īss laiks, LNT Ziņām vēl nevarēja sniegt konkrētu atbildi, taču kopumā par šādu iespējamību bija diezgan skeptiska.

Uzņēmums šobrīd nodarbina vairākus simtus strādājošo. Vai bez valsts atbalsta uzņēmums gatavojas masveida atlaišanām, tā pārstāvji prognozēt atturas.

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl