Daugavpilī notiek uguns skulptūru parāde

Komentāri

Daugavpilī pie Marka Rotko mākslas centra šovakar notiks Uguns skulptūru parāde. Mākslinieki no dažādām valstīm šovam gatavojas veselu nedēļu, veidojot īpašas skulptūras no šamota.

Desmit uguns skulptūras veido mākslinieki no Vācijas, Horvātijas, Nīderlandes, Brazīlijas, ASV, Rumānijas, Beļģijas un Latvijas. Visi viņi piedalījās Pirmajā Latvijas Starptautiskā keramikas festivālā, kas šonedēļ norisinājās Daugavpilī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Katrai skulptūrai apakšā ir kurtuve, kurā šova laikā degs malka, lai materiāls sasniegtu nepieciešamo temperatūru.

Skulptūras veidotas no šamota, – akmens masas, kuras apdedzināšanas temperatūra ir 1280 grādi. Sasniedzot to, skulptūras sākumā būs sārtas, bet tad kļūs gandrīz gandrīz baltas, caurspīdīgas. Lai pastiprinātu efektu, tām virsū metīs skaidas.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl