Komentāri
Daugavā ūdens līmenis cēlies par vairāk nekā 50 centimetriem
FOTO: LETA

Daugavas ūdens līmenis Rīgā dažās vietās cēlies par vairāk nekā 50 centimetriem, savukārt atsevišķās vietās Rīgā applūšana sāksies, ja ūdens līmenis pārsniegs vienu metru, informē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC).

Ūdens līmenis par vienu metru varētu paaugstināties nakts sākumā. Savukārt rīt pēcpusdienā iegriežoties ziemeļrietumu vējam, ūdens līmenis varētu pacelties par 1,2 līdz 1,3 metriem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pašlaik Andrejostā ūdens līmenis paaugstinājies par 56 centimetriem un Daugavgrīvā par 53 centimetriem. Rīgas centra aplūšanas sākšanās netiek prognozēta, jo tādā gadījumā ūdens līmenim būtu jāpaaugstinās par 1,4 metriem.

Kā ziņots, sinoptiķi gaidāmās vētras dēļ izziņojuši bīstamības stāvokli Vidzemē un Kurzemē, it sevišķi piekrastes teritorijā, jo tajā vējā brāzmas pēcpusdienā varētu sasniegt 27 metrus sekundē.

Meteorologi brīdina, ka sākot no jūras piekrastes, daudzviet Latvijā dienvidrietumu, rietumu vējš pakāpeniski pastiprināsies brāzmās līdz 21 metram sekundē.

Tas pēcpusdienā piekrastes rajonos pieņemsies spēkā un vēja brāzmas sasniegs 25 līdz 27 metrus sekundē.

Jau vakar sinoptiķi brīdināja, ka vētra kulminēs 2.janvāra vakarā ap plkst.22, kad Rīgā vēja ātrums varētu sasniegt 20 metrus sekundē, savukārt Kurzemes piekrastē – Liepājā – vēja ātrums varētu būt pat 30, 31 metrs sekundē.

Laika ziņas

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl