Komentāri
Šodien daudzviet pārspēts maksimālās gaisa temperatūras rekords
FOTO: LETA

Šodien, 17. martā, 11 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) novērojumu stacijās pārspēts maksimālais 17. marta gaisa temperatūras rekords, liecina LVĢMC mājaslapā publicētā informācija.

Augstākā gaisa temperatūra reģistrēta Skultē, kur fiksēta plus 14,1 grādu temperatūra. Līdz plus 13,2 grādiem gaisa temperatūra pakāpusies Ventspilī un Liepājā. Savukārt Pāvilostā reģistrēta plus 13,7 grādu temperatūra.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ainažos temperatūra pakāpusies līdz plus 13,8 grādiem.

Vairāki gaisa temperatūras rekordi šodien reģistrēti arī Vidzemes un Latgales pilsētās.

Rēzeknē gaisa temperatūra sasniegusi plus 12,7 grādus, savukārt Gulbenē reģistrēta plus 12,7 grādu temperatūra. Rūjienā un Priekuļos termometra stabiņš pacēlies līdz plus 12,6 grādiem, savukārt Zosēnos reģistrēta 12,3 grādu temperatūra.

Alūksnē gaiss iesilis līdz plus 11,9 grādiem.

Laika ziņas

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl