Daudzas ēkas Rīgā apdraud gājējus

Komentāri

No piektdienas, 1. septembra, Rīgā ēkas nedrīkst ilgstoši būt nosegtas ar aizsargtīkliem. Tomēr, apsekojot vairākas ielas Rīgā, LNT Ziņas pārliecinājās, ka ļoti daudzās vietās noteikumi tiek ignorēti.

Cik daudz ir šādu ēku, to šobrīd Rīgas domes pārstāvis vēl nevarēja pateikt, tomēr joprojām ir apņēmības pilns šo epidēmiju – ēkas vai tās daļu sliktā stāvokļa ilgstošu slēpšanu aiz aizsargtīkla un nekā nedarīšanu – no Rīgas izskaust.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc visām procedūrām pirmās paaugstinātās nodokļu likmes tiem, kas neko nesāks darīt, dome plāno sākt piemērot gada beigās vai nākamā gada sākumā.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl