Daudzas ēkas Rīgā apdraud gājējus

Komentāri

No piektdienas, 1. septembra, Rīgā ēkas nedrīkst ilgstoši būt nosegtas ar aizsargtīkliem. Tomēr, apsekojot vairākas ielas Rīgā, LNT Ziņas pārliecinājās, ka ļoti daudzās vietās noteikumi tiek ignorēti.

Cik daudz ir šādu ēku, to šobrīd Rīgas domes pārstāvis vēl nevarēja pateikt, tomēr joprojām ir apņēmības pilns šo epidēmiju – ēkas vai tās daļu sliktā stāvokļa ilgstošu slēpšanu aiz aizsargtīkla un nekā nedarīšanu – no Rīgas izskaust.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc visām procedūrām pirmās paaugstinātās nodokļu likmes tiem, kas neko nesāks darīt, dome plāno sākt piemērot gada beigās vai nākamā gada sākumā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl