Komentāri

Kā balsošana norit galvaspilsētā? Partiju daudz, solījumu daudz, tāpēc atsevišķi vēlētāji uz Rīgas iecirkņiem ierodas pārdomu mākti par to, kura politiskā spēka sarakstu mest vēlēšanu urnā.

Ezerkrastu vidusskolā Juglā vairums vēlētāju atzīst, ka savu izvēli izdarījuši jau pirms kāda laika.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Programmās lasāmie solījumi, personīgā intuīcija, padarītie darbi vai vēlme pēc pārmaiņām – šādi ir bijuši galvenie rīdzinieku iemesli balsot par izvēlētajiem sarakstiem.

Tikmēr 72. iecirkņa Ķengaragā vēlētāji latvisku vidi kā iemeslu savai izvēlei, nosauc krietni retāk.

Otrs apmeklētākais notikums pēc vēlēšanām šodien ir Brīvdabas muzeja gadatirgus, šeit ir ieradušies tirgotāji no visām Latvijas vietām. Viņi visi kā viens apgalvo, ka savas tiesības piedalīties vēlēšanās izmantojuši jau iepriekšējā balsošanā.

 

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl