“Daudz ko muļķīgu pateicu video…” Bērni ir pārāk atklāti par sevi internetā

Komentāri

Gan vecāki, gan bērni nav pietiekami kritiski pret internetā izvietoto informāciju.

Bet bērni un pusaudži ir pārāk atklāti par sevi. Divi Latvijā īstenoti sociālie eksperimenti uzrādījuši satraucošus rezultātus. Vienā no eksperimentiem izrādījies, ka daudzi vecāki aktīvi sūtījuši savu bērnu fotogrāfijas nepastāvošai kastinga aģentūrai, pat nemēģinot iegūt papildu informāciju par sludinājuma autoriem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt vairākums pusaudžu veidojot pilnīgi atklātus profilus sociālajos tīklos, nedomājot par sekām. Statistika rāda – vēlāk jauniešiem nākas savu rīcību nožēlot.

Kristers, skolēns

Kad es biju mazāks, bija tā tendence visiem taisīt “YouTube” video, tad likt internetā, lai draugi skatās un citi cilvēki arī. Un sanāca tāda situācija, ka es daudz ko muļķīgu pateicu video, klasesbiedri ieraudzīja un tad bija, kā bija.

Pārāk liela publicitāte un neuzmanība ar internetā ievietojamo informāciju var novest pat pie tā, ka jaunietis kļūst par izsmiekla objektu vai pat tiek šantažēts.

Video: LNT Ziņu sižets

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 1

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl