“Daudz ko muļķīgu pateicu video…” Bērni ir pārāk atklāti par sevi internetā

Komentāri

Gan vecāki, gan bērni nav pietiekami kritiski pret internetā izvietoto informāciju.

Bet bērni un pusaudži ir pārāk atklāti par sevi. Divi Latvijā īstenoti sociālie eksperimenti uzrādījuši satraucošus rezultātus. Vienā no eksperimentiem izrādījies, ka daudzi vecāki aktīvi sūtījuši savu bērnu fotogrāfijas nepastāvošai kastinga aģentūrai, pat nemēģinot iegūt papildu informāciju par sludinājuma autoriem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt vairākums pusaudžu veidojot pilnīgi atklātus profilus sociālajos tīklos, nedomājot par sekām. Statistika rāda – vēlāk jauniešiem nākas savu rīcību nožēlot.

Kristers, skolēns

Kad es biju mazāks, bija tā tendence visiem taisīt “YouTube” video, tad likt internetā, lai draugi skatās un citi cilvēki arī. Un sanāca tāda situācija, ka es daudz ko muļķīgu pateicu video, klasesbiedri ieraudzīja un tad bija, kā bija.

Pārāk liela publicitāte un neuzmanība ar internetā ievietojamo informāciju var novest pat pie tā, ka jaunietis kļūst par izsmiekla objektu vai pat tiek šantažēts.

Video: LNT Ziņu sižets

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl