Dārziņu kooperatīvā Ilga joprojām valda būvgružu izgāztuve

Komentāri

Maija beigās ar Degpunktā komandu sazinājās rīdzinieki, kuri bija nepatīkami pārsteigti par kādreizējā dārziņu kooperatīvā Ilga notiekošo. Ceļš, kas ved uz tālāk esošām dārza mājiņām, bija pārvērties par izgāztuvi. Vecas riepas, skārdenes, pudeles un būvgruži. Skats dramatisks.

Uzņēmums, kas tajā šobrīd saimnieko, ieplānojis pārstrādāt būvmateriālus. Sadzīves atkritumus klāt piebēruši citi cilvēki. Par ļaužu sašutumu firmas pārstāvjiem nebija lielas bēdas, ja nu vien – tas viņus kaitināja.

Vides dienestā uz notiekošo skatījās citādi – nevar katrs savā zemē darīt ko grib, kā šajā gadījumā – veidot izgāztuvi. Uzņēmējiem draudēja nopietns sods un viņi solījās teritoriju sakopt.

Kopš maija beigām ir pagājis diezgan ilgs laiks un Degpunktā komanda atkal devās uz dārzkopības kooperatīvu Ilga. Skats ir mainījies, lai gan ne ļoti. Autoriepas un pudeles no ceļmalām pazudušas, būvgruži nošķūrēti pa malām, taču vēl aizvien te atrodas.

No solītās sētas apkārt teritorijai nav ne miņas. Vides dienestā saka, ka administratīvā lietvedība ir uzsākta, taču pagaidām nekādu jaunumu nav, visticamāk, ka veiktas pārrunas ar būvgružu īpašniekiem un pie atbildības saukts neviens vēl nav.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl