Dārziņos bez saskaņošanas lielos apjomos izgāž būvgružus

Komentāri

Kopš šā gada Lielās talkas pagājis tieši mēnesis, diemžēl vairākās vietās jau var redzēt mēslotāju nodarīto pēc talkas. Pie TV3 raidījuma Bez Tabu komandas vērsušies skatītāji no Rīgas mikrorajona Spilves, kuri informēja par īpaši nekaunīgiem piemēslotājiem.

Aptuveni pirms trim nedēļām uz ceļa tika izgāztas pirmās būvgružu kravas. Tas samulsinājis 500 dārzkopjus, kuriem šis ir vienīgais ceļš līdz savām dobēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dārziņu kooperatīva vadība sazinājusies ar pašvaldības policiju un Pārdaugavas izpilddirekciju. Izsauktie dienesti notikuma vietā ieradušies, nofotografējuši gružus un aizbraukuši. Tikmēr vestas aizvien jaunas kravas.

Valsts vides dienests par piesārņoto vietu uzzina no Bez Tabu un sola rīkoties.

Bez Tabu izdodas noskaidrot, ka zemes gabalu iegādājies uzņēmums Tehrent. Tā kā ceļš atrodas privātīpašumā un zemesgrāmatā nav norādīts apgrūtinājums, to drīzumā plānots slēgt.

Izrādās, ka teritorijas piesārņošana notiek ar īpašnieku svētību un savesto materiālu plānots izmantot nākotnē.

Visticamākais, dārzkopjiem nāksies meklēt citu ceļu, kā nokļūt līdz mazdārziņiem. Šobrīd alternatīva ir pieejama tikai gājējiem un riteņbraucējiem.

Vairāk skaties pievienotajā video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl