Darbu Saeimā uzsāk Renārs Putniņš; Spolītim tiek pastāvīgais mandāts

Komentāri
Darbu Saeimā uzsāk Renārs Putniņš; Spolītim tiek pastāvīgais mandāts
Edijs Pālens / LETA

Politiķei Ilzei Viņķelei noliekot deputātes pilnvaras, “Vienotības” Saeimas frakcijas deputātam Veiko Spolītim turpmāk būs pastāvīgais mandāts. Savukārt darbu Saeimā uzsāks Renārs Putniņš, kuram būs “mīkstais” deputāta mandāts.

“Mīkstais” mandāts nozīmē, ka deputāts ieņem vietu parlamentā uz laiku, kamēr viņa partijas pārstāvji no konkrētā vēlēšanu apgabala pilda ministru pienākumus. Līdz šim tāds bija Spolītim, bet turpmāk viņam būs pastāvīgais mandāts, ieņemot Viņķeles vietu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt Putniņam būs “mīkstais” mandāts, kas nozīmē, ka, kādam no ministriem atgriežoties darbā Saeimā, viņš vietu parlamentā zaudētu. Kā ziņots, Viņķele nolika deputātes mandātu, jo devusies mācībās uz ASV.

Renārs Putniņš ir ieguvis ārsta grādu un ir specializējies neiroķirurģijā. Viņš strādājis Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīcā, kā arī bijis parlamentārais sekretārs Veselības ministrijā.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl