Darbu Saeimā uzsāk Renārs Putniņš; Spolītim tiek pastāvīgais mandāts

Komentāri
Darbu Saeimā uzsāk Renārs Putniņš; Spolītim tiek pastāvīgais mandāts
Edijs Pālens / LETA

Politiķei Ilzei Viņķelei noliekot deputātes pilnvaras, “Vienotības” Saeimas frakcijas deputātam Veiko Spolītim turpmāk būs pastāvīgais mandāts. Savukārt darbu Saeimā uzsāks Renārs Putniņš, kuram būs “mīkstais” deputāta mandāts.

“Mīkstais” mandāts nozīmē, ka deputāts ieņem vietu parlamentā uz laiku, kamēr viņa partijas pārstāvji no konkrētā vēlēšanu apgabala pilda ministru pienākumus. Līdz šim tāds bija Spolītim, bet turpmāk viņam būs pastāvīgais mandāts, ieņemot Viņķeles vietu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt Putniņam būs “mīkstais” mandāts, kas nozīmē, ka, kādam no ministriem atgriežoties darbā Saeimā, viņš vietu parlamentā zaudētu. Kā ziņots, Viņķele nolika deputātes mandātu, jo devusies mācībās uz ASV.

Renārs Putniņš ir ieguvis ārsta grādu un ir specializējies neiroķirurģijā. Viņš strādājis Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīcā, kā arī bijis parlamentārais sekretārs Veselības ministrijā.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl