Darbu Latvijā sākusi jauna banka “Luminor”

1 komentārs

Noslēgusies “Nordea” un DNB bankas apvienošana – darbu Latvijā sākusi jauna banka – “Luminor”.

Tās kopējie aktīvi sasniedz aptuveni piecus miljardus eiro, un līdz ar to šobrīd “Luminor” kļūs par otru lielāko banku Latvijā, tikai nedaudz atpaliekot no “Swedbank”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tomēr konkurēt ar citām bankām – tas vairs neesot nākotnes izaicinājums, tā LNT Ziņām norādīja bankas vadītājs.

Nils Melgailis
“Luminor” padomes priekšsēdētājs

Mūsu konkurents drīzāk nāks no “Apple”, no “Facebook” un no daudziem šiem sociālajiem tīkliem, šīm platformām, kas arī sāks ieviest finanšu pakalpojumus, tā kā, es minētu, nākamo trīs līdz piecu gadu laikā mēs runāsim par pilnīgi citu spēles laukumu, mēs vairs nerunāsim par trīs bankām vai par četrām, bet par tehnoloģiju kompānijām. Mums arī ir par tādu jākļūst.

Jūtamākas izmaiņas, tajā skaitā tās, kas saistītas ar pakalpojumu nosacījumu vienādošanu, jaunu produktu izstrādi – klienti varētu izjust ne ātrāk kā pēc trim mēnešiem.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl