Darbu Latvijā sākusi jauna banka “Luminor”

1 komentārs

Noslēgusies “Nordea” un DNB bankas apvienošana – darbu Latvijā sākusi jauna banka – “Luminor”.

Tās kopējie aktīvi sasniedz aptuveni piecus miljardus eiro, un līdz ar to šobrīd “Luminor” kļūs par otru lielāko banku Latvijā, tikai nedaudz atpaliekot no “Swedbank”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tomēr konkurēt ar citām bankām – tas vairs neesot nākotnes izaicinājums, tā LNT Ziņām norādīja bankas vadītājs.

Nils Melgailis
“Luminor” padomes priekšsēdētājs

Mūsu konkurents drīzāk nāks no “Apple”, no “Facebook” un no daudziem šiem sociālajiem tīkliem, šīm platformām, kas arī sāks ieviest finanšu pakalpojumus, tā kā, es minētu, nākamo trīs līdz piecu gadu laikā mēs runāsim par pilnīgi citu spēles laukumu, mēs vairs nerunāsim par trīs bankām vai par četrām, bet par tehnoloģiju kompānijām. Mums arī ir par tādu jākļūst.

Jūtamākas izmaiņas, tajā skaitā tās, kas saistītas ar pakalpojumu nosacījumu vienādošanu, jaunu produktu izstrādi – klienti varētu izjust ne ātrāk kā pēc trim mēnešiem.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl