Darbam Āgenskalna tirgū pieteikušies 100 tirgotāju

1 komentārs

Nākamnedēļ tirdzniecība atsāksies Āgenskalna tirgus ārējā daļā, savukārt vēsturiskā ēka durvis vērs pēc rekonstrukcijas, kas noslēgšoties ne vēlāk kā pēc trīsarpus gadiem.

Tirgus sāks darbību piektdien, 3. augustā. Tā jaunie nomnieki ir SIA ”Kalnciema iela”, kas saimnieko arī Kalnciema kvartālā. Tā vadītājs Kārlis Dambergs ceturtdien, 26. jūlijā, norādīja, ka pašlaik ir pieteikušies aptuveni 100 tirgotāji, kuri ir gatavi tirgū piedāvāt Latvijā un arī ārvalstīs audzētus produktus.

Kārlis Dambergs
SIA “Kalnciema iela” vadītājs

Cenām būtu jābūt mazliet zemākām nekā Kalnciema kvartālā, bet es domāju, ka reālus secinājumus mēs varēsim izdarīt, kad produkti būs šeit, kad būsim veikuši analīzi par produktu izcelsmi.

Šogad darbu sāks arī Āgenskalna tirgus ziemas paviljons, kas arī atradīsies blakus tirgus vēsturiskajai mūra ēkai. Pašu šo vēsturisko ēku jaunajam nomniekam ir jāatjauno trīsarpus gadu laikā – to paredz ar pašvaldību noslēgtais līgums. Tam vajadzēšot ieguldījumus, kas mērāmi miljonos eiro, vienlaikus ir mazāki par 10 miljoniem eiro – tādas aplēses šodien izteica SIA “Kalnciema iela” īpašnieks. Tirgus turpmāk strādās visas nedēļas dienas, izņemot pirmdienas.

1 komentārs