2 komentāri

Kāda darba tīkotāja apgalvo, ka darbā iekārtošanas aģentūra Rīgā nav viņai palīdzējusi atrast darbu Vācijā, kā tika solīts, slēdzot līgumu. Tikmēr aģentūra noliedz, ka ir vainojama nepatīkamajā situācija, kurā nonākusi darba ņēmēja. Kas īsti noticis, skaidrot devās raidījums Bez Tabu.

Nedienas ir radušās ar Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) reģistrētu firmu Alpha Personnel, un sūdzību par šo uzņēmumu saņēmusi arī pati NVA. Lai arī situācija patlaban nav pilnībā skaidra, un darba meklētāja, iespējams, Vāciju jau pametusi, lai dotos darba meklējumos uz Nīderlandi, NVA pārstāvji iesaka darba meklētājiem cītīgi pārlasīt darbā iekārtošanos firmu piedāvātos līgumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Bieži vien cilvēks paļaujas nevis uz to, kas rakstīts dokumentā, bet to, ko firmas pārstāvji pasaka mutiski. Parasti tiek teikts, ka tiek piedāvāts standarta līgums, taču patiesībā alga būšot cita,” norāda NVA pārstāvji, uzsverot, ka līgumā jau jābūt norādītiem korektiem nosacījumiem.

Vairāk skaties video!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl