Darba nedēļa būs vēsa, bet sestdien gaiss iesils līdz +28 grādiem

Komentāri
Darba nedēļa būs vēsa, bet sestdien gaiss iesils līdz +28 grādiem
FOTO: LETA

Pēc svelmainās nedēļas nogales jūnija otrā darba nedēļa būs vēsāka, mākoņi brīžiem noklās debesis, bet tad atkal izklīdīs, sagaidāms ziemeļvējš. Taču jau nedēļas beigās siltums atgriezīsies, un sestdiena atkal solās būt izcili silta.

Otrdien lielākajā daļā Latvijas teritorijas gaidāms saulains un skaidrs laiks, tomēr ziemeļvēja ietekmē gaiss būs dzestrs – no rīta termometra stabiņš turēsies +10/+13 grādu robežās, bet pa dienu gaiss iesils vien līdz +16 grādiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Valmierā mākoņi pie debesīm būs sabiezējuši, gaidāms apmācies laiks, tikai vēlā vakarā debesis skaidrosies, gaiss līdzīgi kā Rīgā pakāpsies vien līdz +16/+17 grādiem.

Kurzemes piekrastē, lai gan būs saulains un skaidrs laiks, tomēr gaiss būs par dažiem grādiem vēsāks nekā citur: +12/+13 grādi. Pūtīs ziemeļvējš līdz 7 metriem sekundē. Šeit nokrišņi nav gaidāmi.

Arī trešdien Latvijā gaidāms saulains laiks, rīts būs saulains, pēcpusdienā pie debesīm parādīsies mākoņi. Vējš būs mitējies, pūtīs ziemeļrietumu vējš līdz 2 metriem sekundē.

Nakts saglabāsies vēsa – termometra stabiņš noslīdēs līdz +8 grādiem, taču pa dienu gaiss Rīgā iesils līdz +18 grādiem.

Arī Latvijas centrālajā daļā – Alūksnē un Valmierā diena saulains rīts vakarā mīsies ar mākoņiem, bez nokrišņiem, gaiss iesils līdz +16/+17 grādiem, vien vakarpusē pie debesīm parādīsies mākoņi.

Liepājā saulains un skaidrs laiks, termometra stabiņš nepiekāpīgi turēsies +13/+14 grādu robežās.

Ceturtdien vakarpusē sagaidāms vietām neliels lietus. Pūtīs spēcīgāks dienvidrietumu vējš, Kurzemes piekrastē brāzmās sasniedzot 8 metrus sekundē, taču debesīs arvien spīdēs saule un mākoņi parādīsies pie debesīm vien uz īsu laiku pēcpusdienā, lai pēc tam atkal izklīstu. Gaiss iesils līdz +13 grādiem.

Rīgā termometra stabiņš pakāpsies vēl par pāris grādiem augstāk, pa dienu sasniedzot +22 grādus. Diena solās būt saulaina, mākoņi pie debesīm parādīsies vakarā uz darba dienas beigām, un uzkavēsies uz kādu brīdi, atnesot pa kādai lietus lāsei.

Latvijas centrālajā daļā pārsvarā saulains laiks, vien pēcpusdienā pie debesīm parādīsies pa kādam mākonim. Latgalē mākoņi pie debesīm uzkavēsies vien rīta stundās, bet dienas lielākā daļa līdz pat vakaram būs saulaina bez lietus.

Tuvojoties nedēļas nogalei, gaiss kļūs arvien siltāks – naktī uz piektdienu termometra stabiņš turēsies +9/+11 grādu robežās, bet pa dienu pakāpsies līdz pat +22 grādiem.

Rīgā no rīta gaidāms saulains un skaidrs laiks, pēcpusdienā debesis sāks apmākties, vietām nesot līdzi nelielu lietu. Taču vēlajās vakara stundās pie debesīm gozēsies saule kā vēstnesis jaukajai nedēļas nogalei. Daugavpilī līdzīgs laiks – lielākā dienas daļa saulaina, vien vakarā uz pāris stundām debesis apmāksies.

Kurzemes piekrastē saule un skaidras debesis svinēs uzvaras gājienu visas dienas garumā. Gaiss šeit iesils līdz +15 grādiem. Vējš būs mitējies – Latvijas centrālajā daļā samazinot savu klātbūtni līdz 2 metriem sekundē, bet Kurzemes pusē brāzmās sasniegs 5 metrus sekundē.

Gismeteo.lv laika ziņas liecina, ka sestdien lielākajā daļā Latvijas varēsim baudīt izcili siltu un saulainu laiku. Gaiss iesils līdz +24 grādiem.

Laika ziņas

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl