Komentāri

Virzība uz nodokļu reformas mērķiem notiks lēnāk nekā iecerēts sākotnēji – tā pēc šodienas tikšanās ar valdības pārstāvjiem norādīja darba devēji un ņēmēji.

Salīdzinājumā ar sākotnējo reformas variantu darbaspēka nodokļi samazināsies lēnāk. Vienlaikus, par spīti varas partiju izdarītajām izmaiņām vērienīgajā reformā, sociālie partneri to joprojām atbalsta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Aleksandrs Muhlinkins
LBAS priekšsēdētāja biedrs

Jā, mēs saglabājam to kopējo virzienu pa to ceļu, bet brauksim pa to ceļu drusku lēnāk, ņemot vērā tos kompromisus, kas bija, lai nodrošinātu fiskālo disciplīnu.

Līga Meņģelsone
LDDK ģenerāldirektore

Mums bija svarīgi, ka mēs redzam, ka virziens un tas mērķis ir saglabāts, bet ātrums, kādā mēs uz to virzāmies, ir palēnināts. Bet mēs zinām iemeslus, kāpēc tas tā ir.

Darba devējiem gan vēl ir iebildumi par to, ka pārāk liels nodokļu slogs saglabāts pašu lielāko algu saņēmējiem. Gala lēmumu par reformu valdība plāno pieņemt 11. jūlijā. Pēc tam šī vērienīgo izmaiņu pakete nonāks Saeimas rokās.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl