Daņiļevičs: Nebūtu nekādu spekulāciju ar biļetēm, ja tās dotu svētku dalībniekiem

21 komentārs

Par absurdo situāciju, ka Dziesmu un deju svētku biļešu piedāvājums ir krietni mazāks nekā pieprasījums, turklāt tas rada labvēlīgu vidi spekulantiem, neapmierināts ir arī horeogrāfs un Dziesmu svētku deju lieluzveduma ”Māras zeme” virsvadītājs Agris Daņiļevičs.

Viņš uzskata, ka biļetes vispirms pienāktos svētku dalībniekiem un viņu tuviniekiem.

”Šie cilvēki vistiešākajā veidā ir saistīti ar svētkiem. Viņi arī visvairāk ir pelnījuši dabūt šīs biļetes. Visi, kas Dziesmu un deju svētkos būs uz laukuma, viņi visi kaut kur strādā, viņiem ir vecāki, bērni, kā arī cilvēki, kuri pieskata viņu bērnus, kamēr viņi ir mēģinājumā. Viņiem varbūt ir kāds, kurš aizdod mašīnu, lai tiktu uz mēģinājumu, vai kāds kaimiņš, kurš viņu vietā izved pastaigā suni. Un šo vienu vai divas biļetes dalībnieki varētu dot šiem cilvēkiem, kas viņiem palīdzējuši,” tā Daņiļevičs.

Viņš gan piebilst, ka šogad tas vilciens jau ir aizgājis.

Jau ziņojām, ka pēc divām nedēļām tiks pabeigtas Daugavas stadiona ievērojamās pārvērtības. Turpmāk dažādus pasākumus, piemēram, Dziesmu un deju svētku lieluzvedumu, klātienē varēs vērot 10 000 skatītāju. Bet svētku virsvadītājiem ir izaicinājums šajā stadionā satilpināt rekordlielo dejotāju skaitu.