Dambiņa: Akcijas “Eņģeļi pār Latviju” ietvaros plānots palīdzēt teju 150 bērniem

2 komentāri
Dambiņa: Akcijas “Eņģeļi pār Latviju” ietvaros plānots palīdzēt teju 150 bērniem
PAULA ČURKSTE, LETA

“Šobrīd ir pieteikušies 137 bērni, pieredze rāda, ka turpina pieteikties līdz pat koncertam, kas gaidāms šajā svētdienā,” to sarunā “900 sekundēs” apliecināja Bērnu slimnīcas fonda valdes priekšsēdētāja Liene Dambiņa.

Vidēji katru gadu akcijā tiek pieteikti ap 150 bērniem, un arī šogad būs ļoti tuvu šim skaitam, tā piebilst Dambiņa.

Jau svētdien, 23. decembrī, notiks tradicionālās LNT akcijas “Eņģeli pār Latviju” Ziemassvētku labdarības koncerts.

Savukārt pirmdien, 17. decembrī, sāks darboties zvanu centrs, kur ziedotāju zvanus sāks uzklausīt Kristīne Garklāva, Kristaps Rasims, Iveta Vējone un Andris Bulis.

Kampaņas laikā iedzīvotāji tiek aicināti kļūt par bērnu sargeņģeļiem, veicot ziedojumu un tādējādi dāvinot to, kas bērniem ir patiesi svarīgi, – iespēju būt veseliem un laimīgiem.

Saruna ar Lieni Dambiņu

 

TOP komentāri

 • eduards
  +2 +2 0

  eduards

  Ja eņģelis ušakovs nebūtu devis zaļo gaismu 237 000 Eur vērtam raķešu salūtam ,kas bija pat vājāks ,kā iepriekš par 60 000Eur ,tad viņš būtu palīdzējis 300.bērniem ,tagad atkal jāgaida citi enģeļi pār Latviju, lai lēnām savāktu kaut kādu summu vismaz 137.bērniem.
 • mužiks
  0 0 0

  mužiks

  Es,ar lielāko prieku, pašrocīgi atbalstītu kādu bērniņu. Tikai ne tādus, kuri savas vēlmes ir iesūtījuši Laimas namiņā. Vai ir kāds saraksts ar cilvēkiem, kuriem ir vajadzīgs kāds gaišumiņš un prieciņš?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl