Komentāri
Dalailama Rīgā: Sievietes pasaulei var sniegt to, kas tai tik ļoti ir nepieciešams
Foto: LETA

Sestdien pirms “Skonto” hallē Rīgā organizētajām mācībām Tibetas budistu garīgais līderis, Nobela miera prēmijas laureāts Dalailaima preses konferencē norādīja, ka sievietes pasaulei var sniegt to, kas tai tik ļoti ir nepieciešams.

Vaicāts par sieviešu vienlīdzību jeb līdztiesību, Dalailama pauda tai atbalstu, uzsverot, ka sievietes var sniegt vairāk līdzjūtības un laipnības pret tiem, kas pašlaik cieš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt starptautiskajās attiecībās, arī ASV vadības līmenī, ir pārāk daudz emociju. To viņš sacīja, atbildot uz jautājumu, kāpēc joprojām starptautisko attiecību situācija pasaulē nav uzlabojusies.

Pārāk emocionāls, viņaprāt, ir arī ASV prezidents Donalds Tramps.

“[Arī] Amerikas Savienotajās Valstīs, amerikāņu prezidentam – ar visu cieņu [pret viņu] – man izskatās, ka ir pārāk daudz emociju,” norādīja Dalailama.

Dalailama akcentēja, ka ir ļoti laimīgs, esot Latvijā, kur atkal ir ieradies, lai izpildītu savu pienākumu un izklāstītu budisma mācību. Tibetas budistu garīgais līderis akcentēja, ka cilvēkiem ir jāizmanto sava inteliģence, nevis tikai jāseko savām vēlmēm. Tāpat, lai gūtu skaidru priekšstatu par realitāti, nepieciešams situāciju apskatīt no dažādiem leņķiem, piebilda Dalailama.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl