Komentāri
Dakteri Klauni svin piecu gadu jubileju! Šajā laikā kustībā iesaistījušies 40 profesionāli medicīnas klauni
Biedrības "Dr.Klauns" piecu gadu jubilejas svinības pie tirdzniecības centra Spice. (Paula Čurkste / LETA)

Svētdien, 24. septembrī, pie tirdzniecības centra “Spice” aizvadītas iniciatīvas “Dr. Klauns” piecu gadu jubilejas svinības.

Ikviens pasākumā varēja baudītu muzikālos priekšnesumus, rosītos radošajās darbnīcās, cienāties ar veselīgiem našķiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Biedrība “Dr. Klauns” kā sabiedriska labdarības organizācija darbojas kopš 2012. gada, un tās pārstāvji – 40 profesionāli medicīnas klauni – katru dienu dodas uz Bērnu klīniskās universitātes slimnīcu un citām slimnīcām Latvijā, lai psiholoģiski palīdzētu bērniem, atvieglojot mazo pacientu ikdienu, kamēr tie uzturas slimnīcā. Dakteru Klaunu projektu biedrība “Dr. Klauns” īsteno sadarbībā ar Bērnu klīniskās universitātes slimnīcu un ar Izraēlas vēstniecības, Latvijā vadošā piena pārstrādes uzņēmuma “Food Union” un Pētera Avena labdarības fonda “Paaudze” atbalstu.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl