Dace Pelēkā nepretendēs uz VID vadītājas amatu fiziski un psiholoģiski smagā darba dēļ

0 Komentāru
Dace Pelēkā nepretendēs uz VID vadītājas amatu fiziski un psiholoģiski smagā darba dēļ
FOTO: LETA

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) vadītājas pienākumu izpildītāja Dace Pelēkā nepretendēs uz VID vadītājas amatu fiziski un psiholoģiski smagā darba dēļ, tā šorīt LNT raidījumā 900 sekundes atzina D. Pelēkā.

“Es neesmu apsvērusi iespēju piedalīties izsludinātajā konkursā uz VID vadītājas amatu. Es labprāt turpinātu darbu esošajā amatā un būt atbildīga par nodokļu jomu,” piebilda Pelēkā.

No šodienas VID vadīs ģenerāldirektores vietniece nodokļu jomā Dace Pelēkā. Līdzšinējā ģenerāldirektore Ināra Pētersone iesniedza atlūgumu un savus pienākumus šajā amatā pārtraukusi.

Likums nosaka, – ja dienesta ģenerāldirektors tiek atbrīvots no amata, Ministru kabinets pēc finanšu ministra ieteikuma apstiprina VID ģenerāldirektora pienākumu izpildītāju no VID ģenerāldirektora vietnieku vidus līdz jauna ģenerāldirektora iecelšanai. Dace Pelēkā tad arī iecelta par dienesta vadītāja amata pienākumu pildītāju. Valsts kanceleja jau ir izsludinājusi konkursu uz vakanto ģenerāldirektora amatu.Potenciālajam ģenerāldirektoram tiek piedāvāta atlīdzība līdz 3417 eiro mēnesī pirms nodokļu nomaksas.

0 Komentāru