Komentāri

Latvijas Dabas muzejā atklāta bērnu un jauniešu darbu izstāde, kuras nolūks ir aktualizēt resursu taupību un bezatkritumu dzīvesveida iespējas apvienojumā ar radošu pieeju.

Izstāde “Dizaina priekšmets no atjaunojamiem dabas resursiem” apmeklētājiem būs skatāma no šā gada 16. maija līdz 10. jūnijam, un tajā varēs aplūkot labākos “Zaļās jostas” rīkotā dizaina priekšmetu konkursa “Mans veltījums tīrai Latvijai” darbus, kā arī video par to tapšanas gaitu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Konkurss norisinājās 2017./2018. mācību gada laikā un kopumā konkursam pieteikti ap 1000 darbi no 38 pirmsskolas izglītības iestādēm un 70 vispārējām izglītības iestādēm.

Izstādes mērķis ir rosināt cilvēkus smelties iedvesmu un idejas, kā daudzas lietas izgatavot pašu rokām, un atcerēties, ka ne vienmēr viss ir nopērkams veikalā, jo īpaši, ja lieta nav nepieciešama ilglaicīgai lietošanai.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl