Komentāri

Latvijas Dabas muzejā atklāta bērnu un jauniešu darbu izstāde, kuras nolūks ir aktualizēt resursu taupību un bezatkritumu dzīvesveida iespējas apvienojumā ar radošu pieeju.

Izstāde “Dizaina priekšmets no atjaunojamiem dabas resursiem” apmeklētājiem būs skatāma no šā gada 16. maija līdz 10. jūnijam, un tajā varēs aplūkot labākos “Zaļās jostas” rīkotā dizaina priekšmetu konkursa “Mans veltījums tīrai Latvijai” darbus, kā arī video par to tapšanas gaitu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Konkurss norisinājās 2017./2018. mācību gada laikā un kopumā konkursam pieteikti ap 1000 darbi no 38 pirmsskolas izglītības iestādēm un 70 vispārējām izglītības iestādēm.

Izstādes mērķis ir rosināt cilvēkus smelties iedvesmu un idejas, kā daudzas lietas izgatavot pašu rokām, un atcerēties, ka ne vienmēr viss ir nopērkams veikalā, jo īpaši, ja lieta nav nepieciešama ilglaicīgai lietošanai.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl