Komentāri

Latvijas Dabas muzejā atklāta bērnu un jauniešu darbu izstāde, kuras nolūks ir aktualizēt resursu taupību un bezatkritumu dzīvesveida iespējas apvienojumā ar radošu pieeju.

Izstāde “Dizaina priekšmets no atjaunojamiem dabas resursiem” apmeklētājiem būs skatāma no šā gada 16. maija līdz 10. jūnijam, un tajā varēs aplūkot labākos “Zaļās jostas” rīkotā dizaina priekšmetu konkursa “Mans veltījums tīrai Latvijai” darbus, kā arī video par to tapšanas gaitu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Konkurss norisinājās 2017./2018. mācību gada laikā un kopumā konkursam pieteikti ap 1000 darbi no 38 pirmsskolas izglītības iestādēm un 70 vispārējām izglītības iestādēm.

Izstādes mērķis ir rosināt cilvēkus smelties iedvesmu un idejas, kā daudzas lietas izgatavot pašu rokām, un atcerēties, ka ne vienmēr viss ir nopērkams veikalā, jo īpaši, ja lieta nav nepieciešama ilglaicīgai lietošanai.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 7

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl