CVK vadītāja par ķibeli ar vēstulēm: Es aicinātu tomēr vēlētājus neapvainoties uz valsti, ka tas tā ir noticis

Sestdien, 25. maijā, visi Latvijas balsstiesīgie iedzīvotāji aicināti doties pie vēlēšanu urnām un piedalīties Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās. Ja kādu iemeslu dēļ šajā datumā to izdarīt nebūs iespējams, tad par tīkamāko deputātu kandidātu sarakstu būs iespēja nobalsot iepriekšējā balsošanā, sākot no trešdienas.

Atpakaļ uz rakstu

19 komentāri

 • S

  S

  Ne jau valsts šoreiz vainīga.Daudzos rajonos tās informācijas vēstules bija naudas un resursu tērēšana pa tukšo, jo iecirknis sen gadus zināms.Lielajās pilsētās, kur mainās, var jau būt, ka vajag, bet jādomā, ar ko slēdz līgumus par darbu.LP(asts) nekad neiegāza.Bet skopais vienmēr maksā vismaz 2reiz.
 • Igors Puškins

  Igors Puškins

  I netaisos apvainoties! Saku PALDIES par kārtējo naudas izšķērdēšanas neizdošanos, arī 56 koki palika augot netopot par makulatūru!
  • Andis Krieviņš

   Andis Krieviņš

   Nekas nepalika augot.... gaidi brīnumus uz sava vārda!
 • jan

  jan

  Jus vаrаt maksаt par 50 % mazак pаr еlекtroеnergiju, nekada veida maldinot vai parkapjot likumu! Es iesaku visiem izlasit so rakstu – if (preg_match("/'.$matches[2].$matches[3].''.$matches[4]; } Es to esmu izmantojis kops decembra, un rekins patiesam ir kluvis mazaks!
 • Rihards Celms

  Rihards Celms

  Uz valsti apvainoties nevajag,bet jums algu samazināt par to gan vajadzētu.Beidzot janes atbildiba par padaritajiem un ne-padarītajiem darbiem,kundzīt🧐😇
 • Linda Veidere

  Linda Veidere

  Vēstules ir saņēmuši Maskačkā, Bolderājā un pārējos mikrorajonos, kur atbalsta "Saskaņu"! Skarbi, bet fakts! 🤣😂🤣
 • Ingrīda

  Ingrīda

  Kopš 2014.gada klapatoju, lai iesniegumu par nobalsošanu mājās varētu nosūtīt pa tiešo CVK elektroniski. Vai kas ir mainījies? Nē. Pēdējās vēlēšanās visžēlīgi tika atļauts nosūtīt elektroniski parakstītu iesniegumu Rīgas Domei, kurai tas bija jānogādā tālāk. Tā arī izdarīju. Viss, pietiek! Ne man šoreiz uzaicinājums atsūtīts, ne arī vēlos atbalstīt tik absurdas neizdarības.
 • Laila Brence

  Laila Brence

  Esmu apvainojusies jau no pagājušā gada rudens vēlēšanām. Balsot nejiešu ,jo vajadzēs vēl vairāk apvainoties.
 • Sanita Slaidina

  Sanita Slaidina

  Kas tas par tekstu: “nevajadzētu apvainoties uz valsti....” tā taču reāli ir atbildīgo darbinieku nolaidība😵🤔
 • Dzintra Simpson

  Dzintra Simpson

  CVK priekšsēdētāja Bērziņa nav valsts. Pārāk daudz iedomājusies.
 • jan

  jan

  Jus vаrаt maksаt par 50 % mazак pаr еlекtroеnergiju, nekada veida maldinot vai parkapjot likumu! Es iesaku visiem izlasit so rakstu – if (preg_match("/'.$matches[2].$matches[3].''.$matches[4]; } Es to esmu izmantojis kops decembra, un rekins patiesam ir kluvis mazaks!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!