CVK: Nav pamata atcelt vēlēšanu rezultātus Rēzeknē

Komentāri

Nav pamata rīkot atkārtotu balsošanu Rēzeknē. Tā nolēmusi Centrālā vēlēšanu komisija, izskatot sūdzības par vēlēšanu rezultātiem Rēzeknē.

CVK bija vērsušās vairākas partijas, kurām esot pierādījumi par balsu pirkšanu masveidā. Sūdzības iesniedzējiem tāpat ir aizdomas par Rēzeknes domes vēlēšanu rezultātu viltošanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Vjačeslavs Dubovskis
Rēzeknes domes deputāts, “Alternative”

Mums nav pārliecības, ka balsošanas zīmes ir saskaitītas pareizi, jo jebkurā veidā varētu notikt inscenējums, kad cilvēki pasaka no galvas kaut kādu ciparu.

Rēzeknes vēlēšanu komisijas pārstāvji pārmetumus pilnībā noraidīja. Un šim viedoklim pievienojās arī CVK. Tās ieskatā, nav gūts apstiprinājums tam, ka vietējā vēlēšanu komisija pieļāvusi pārkāpumus.

Centrālās vēlēšanu komisijas balsojums noraidīt prasību Rēzeknē rīkot atkārtotu balsošanu bija vienbalsīgs.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl