4 komentāri
CVK izsludina atkārtotas vēlēšanas Ķekavas 785. iecirknī; vēlmi atcelt rezultātus Rīgā nodēvē par “psihozi”
Patrīcija Eglīte / LETA

Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) šodien nolēma izsludināt atkārtotas vēlēšanas Ķekavas novada 785. iecirknī.

Nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK (VL-TB/LNNK) deputāta kandidāte Ieva Arnte izteica lūgumu atcelt vēlēšanas šajā iecirknī. Ķekavas novadā VL-TB/LNNK sarakstam pietrūka piecas vēlētāju balsis, lai pārvarētu 5% barjeru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ieva Arnte ziņoja, ka viņas rīcībā ir informāciju, ka 785. iecirknī pie balsu skaitīšanas esot atrasti par sešiem biļeteniem vairāk nekā bijuši paraksti. Arnte uzskata, ka Ķekavas vēlēšanu komisija savu darbu nav darījusi pienācīgi, jo tagad nevar zināt, vai biļeteni ir piebērti, vai vēlēšanu komisijas locekļi ir aizmirsuši iedot parakstīties.

Arnte akcentē, ka negrib samierināties, ka apvienības saraksts nav ticis domē komisijas nolaidības dēļ.

CVK Rīgas vēlēšanu komisijas vadītājs ir sašutis par Valda Gavara lūgumu atcelt vēlēšanu rezultātus Rīgā.<blockquote class=”twitter-tweet” data-lang=”en”><p lang=”lv” dir=”ltr”>&quot;Jūsu psihoze ir valsts graušana!&quot; par Gavara lūgumu atcelt vēlēšanu rezultātus, saka Rīgas vēlēšanu komisijas boss. Vairāk <a href=”https://twitter.com/TV3zinas”>@TV3zinas</a> <a href=”https://t.co/4JdWXLf5hw”>pic.twitter.com/4JdWXLf5hw</a></p>&mdash; Jānis Zvērs (@janiszvers) <a href=”https://twitter.com/janiszvers/status/873118302700097536″>June 9, 2017</a></blockquote>
<script async src=”//platform.twitter.com/widgets.js” charset=”utf-8″></script>

Jau ziņots, ka Ķekavas novada domē no 14 kandidējušajām partijām tikuši deviņi politiskie spēki.

Lielāko vēlētāju atbalstu izdevās gūt Jaunajai konservatīvajai partijai, par ko nobalsoja 21,38% vēlētāju. 12,07% vēlētāju balsu vēlēšanās izdevās gūt Latvijas Zemnieku savienībai, savukārt nedaudz mazāk jeb 11,24% balsu ieguva partija “Reģionu alianse”.

Partija “Gods kalpot mūsu Latvijai” Ķekavas novadā ieguva 9,58% vēlētāju balsu, savukārt 7,9% vēlētāju balsis ieguva “Vienotības”, politisko partiju “Izaugsme” un “Latvijas attīstībai” kopīgais saraksts. Partija “Saskaņa” ieguva 6,85% vēlētāju balsu.

Ļoti blīvi rezultātu ziņā ierindojās trīs partijas – “Vienoti Latvijai”, “Vidzemes partija” un Latvijas Zaļā partija, kuras attiecīgi tika pie 5,21%, 5,2% un 5,13% vēlētāju atbalsta.

Domē, nepārvarot 5% barjeru, neiekļuva pieci politiskie spēki. Līdz iekļūšanai domes sastāvā nedaudz pietrūka nacionālajai apvienībai “Visu Latvijai!”- “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”, par ko nobalsoja 4,95% vēlētāju. Tuvu robežas pārvarēšanai bija arī partija “No sirds Latvijai”, kura ieguva 4,75% velētāju balsu.

TOP komentāri

 • Laine Subotiallo
  0 0 0

  Laine Subotiallo

  Tie kuri to ta nodeve noteikti pasi no tadas cies!bet to kad riga vaig atkartotas velesanas ir vienozimigi!!!laigan varetu padomat ka tas bus godigakas..
 • Edvins Lukasevics-Lācis
  0 0 0

  Edvins Lukasevics-Lācis

  Oi kādi brīnumi dažai labai amerikai būtu :D
 • Adrianna Simpson

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl