CSDD savām vajadzībām iegādājusies vairākus dārgus Audi A4 transportlīdzekļus

1 komentārs
CSDD savām vajadzībām iegādājusies vairākus dārgus Audi A4 transportlīdzekļus

Ceļu satiksmes drošības direkcija savām vajadzībām iegādājusies vairākus dārgus Audi A4 transportlīdzekļus – vienas šādas automašīnas tirgus cena ir aptuveni 30 tūkstoši eiro. Direkcijā skaidro, ka Audi neesot vienīgie iegādātie auto, taču šīs markas automašīnas izvēlētas, jo pēc vairāku gadu lietošanas tām aizvien ir liela atpirkuma vērtība.

Dārgās automašīnas Ceļu satiksmes drošības direkcijas autoparkā pamanīja skandalozais jurists Edgars Džeriņš un savus novērojumus publicēja sociālajā tīklā Facebook. Kamēr uzlādēja savu elektroauto, jurists paspēja nobildēt deviņus Audi A4. Džeriņš norāda, ka ir nepieņemami, ka valsts iestādes darbinieki brauc ar tik dārgām mašīnām – Audi A4 cena ir aptuveni 30 tūkstoši eiro.

Edgars Džeriņš, jurists

Ja tas būtu privātais uzņēmums, man būtu vienalga. Braukājiet kaut vai ar Bentlijiem un Ferrari, bet tā ir valsts akciju sabiedrība, kas nozīmē, ka nauda, kas iztērēta dārgiem auto, tā ir nodokļu maksātājiem nozagta nauda.

Direkcijā skaidro, Audi A4 neesot vienīgie auto, kas iegādāti direkcijas vajadzībām. Pirms pieciem gadiem CSDD veica automašīnu iepirkumu par kopējo summu 530 tūkstoši eiro, un kopumā iepirka 22 Toyota, Volkswagen un Audi markas transportlīdzekļus.

Ieva Bērziņa, CSDD sabiedrisko attiecību daļas speciāliste

Tā nevar teikt, ka specifiskai nozarei ir izvēlēts Audi, Toyota vai Volkswagen. Mūsu darbības sfēras ir ļoti plašas, sākot no transportlīdzekļu reģistrācijas, līdz pat radaru izvietošanai, radaru vietu apsekošanai. Nozares un atbildības sfēras ir daudz, tāpēc arī transportlīdzekļi mums ir nepieciešami.

Bērziņa skaidro, ka Audi markas automašīnas izvēlētas, jo pēc vairāku gadu lietošanas tām aizvien ir lielāka atpirkuma vērtība.

Jurists Džeriņš CSDD pārmet arī īpašo divciparu numuru negodīgu tirgošanu saviem draugiem un paziņām. Direkcijā visus pārmetumus noraida.

Ieva Bērziņa, CSDD sabiedrisko attiecību daļas speciāliste

Nav nekādas privilēģijas. CSDD darbinieki klientu apkalpošanas centros iet un skatās, kādu numuru vēlas jauniegādātajam transportlīdzeklim. Mums lielākajai daļai CSDD autoparku transportlīdzekļu numurzīmes ir mantotas no 1995. un 1996. gada, kad bija citāda kārtība, kā piešķirtas izvēles numurzīmes.

Izvēles numurzīmes papildus maksā teju 200 eiro, bet individuālā numura pasūtīšana ir krietni dārgāks prieks – tas izmaksā vairāk nekā trīs tūkstošus eiro.

Video

1 komentārs